Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A naruto sorozatban orochimaru...

Venom22 kérdése:

A naruto sorozatban orochimaru egy rossz meleg vagy nő? Csak mert magyar szinkronal fiús hangja volt meg úgy is nézet ki többnyire .

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Orochimaru eredetileg férfi, de használt már női testet is. Belerakta a lelkét és így cserélt testet.


[link]


Én japánul szoktam nézni angol felirattal. Meg néhány részt láttam angol szinkronnal is.

2020. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy erről a testcserés dologról szó is volt nem egyszer. Pl amikor Sarutobival harcoltak, mondta, hogy az már a 3.-4. teste.
2020. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 everlight ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag egy a módosított igazi teste,tehát nincs meghatározható neme
2021. febr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De még a legelején fiúnak született. Csak később lett ez.
2021. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 everlight ***** válasza:
100%
Lehet,hogy férfinak született,de módosította a testét egy kígyóvá,hogy könnyen tudjon testet cserélni,ezáltal nincsenek nemi szervei,így meghatározható neme sincs.
2021. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!