Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tud még újat mutatni a Marvel...

Tud még újat mutatni a Marvel és milyen irányba fog elmenni?

Figyelt kérdés

Spoiler veszély!

A Bosszúállók a Végjáték után szétmentek. Tony és Natasha meghaltak. Steve visszament Peggy-hez és valószínűleg Clint, Thor és Bruce sem fognak már sokat harcolni. Szerintetek mi lesz ez után az MCU-val? Mutat a Marvel valami újat, milyen irányba fog elmenni? Mert ugye ez a történet lezárult, nem szólhatnak a végtelenségig ugyan arról a filmek. Bár nyílván megmarad egy csomó karakter, tehát mégsem zárult le teljesen. Lesznek új Bosszúállók vagy valami másik téma lesz a következő korszakban? Lesznek új hősök? Nyílván ezt csak azok tudják, akik a filmeken dolgoznak, de nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre és ha van még egyéb ehhez hasonló kérdésre válaszotok, kérlek ne tartsátok magatokban! :)



2020. aug. 7. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Lesznek új hősök egy csomó sorozat/film van bejelentve.

Amúgy valószínűleg jönnek az X-menek, meg a F4 Doommal.

2020. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen a sorozatokról és filmekről tudok, amiket bejelentettek. Azt kihagytam, hogy arra lennék leginkább kíváncsi, hogy amik be vannak már jelentve, azok után mi lesz szerintetek. De nagyon köszönöm a választ! :)
2020. aug. 7. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez már rég nem a sztoriról szól. Addig fogják tolni őket amíg hozzák a dollármilliárdokat. Ha már a kutyát nem fogja érdekelni, akkor leállnak velük.
2020. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez azért szerintem nem így van. Amúgy ezt nem azért kérdezem (ahogy azt le is írtam), hogy hátha valaki tudja, hanem tényleg őszinte, saját gondolatokat várok.:)
2020. aug. 7. 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

"Hát ez azért szerintem nem így van."

Illúziókba ringatod magadat ebben az esetben. Szerinted hogy működik Hollywood? Ott van a Fekete özvegy film, hosszú ideig meg se merték húzni, aztán mikor a Wonder Woman kaszált, és a Marvel kapitány is sok pénzt hozott (hiába a negatív kritikák), azonnal berendelték gyártásra, és most fogják bemutatni, pedig már rég nem aktuális mert Natasha halott. De inkább mégis leforgatták, mert így is sok pénzt fog hozni, hogy most már semmi értelme, amikor meg még érdekes lett volna akkor nem látszott hogy sok pénzt hozhat így akkor inkább félretették.

Vagy ha már Marvel kapitány: eredetileg annál is az volt, hogy egyedülálló film lesz, meg ugye az elején kapott hideget-meleget, aztán mikor csak összecidrizett egymilliárd dollárt, rögtön hogy-hogy nem berendelték annak is a második részét, pedig ott is úgy volt az egész sztori, hogy egy film, ami felvezeti a Végjátékot. Most mégis kap folytatást. Fekete Párduc szintén.

De van ellenpélda is, mondjuk az nem Marvel, hanem Star Wars: a Solo filmnek a vége tök egyértelműen úgy lett lezárva (azaz le nem zárva pontosabban), hogy a napnál világosabb volt hogy folytatást terveznek neki (aki látta az tudja mire gondolok), aztán a gyenge bevétel után mégsem lesz neki (legalábbis nem filmen).

Szóval ez van, az ember hitegetheti magát, de Hollywoodban kőkeményen a profitról szól minden. Nem véletlen, hogy elvétve találni már csak új ötletet, új filmet, a 90%-a az új filmeknek remake, folytatás, reboot, spin-off stb. A bevételek alapján tudják hogy melyik filmek, franchiseok, színészek, karakterek azok amikre ugrik a nép, és arról hántják a bőrt a végtelenségig. Ezt a Marvelt is gyönyörűen le lehetett volna zárni végleg a Végjátékkal, de ehelyett már be van tervezve vagy 10 film, amiknek minimum a felénél nem látni létjogosultságát, de borítékolható hogy összeszed majd több mint egy milliárdot, így nem is kérdés hogy elkészül.

2020. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Idejött valaki okoskodni, de érdemi választ nem ad. Miért? Nem lenne egyszerűbb figyelmen kívül hagyni a kérdést? Pusztán kötekedni és bármi áron ellentmondani mi értelme? Nyilván a pénzért csinálják a kiadók, de attól még az íróknak/rendezőknek stb lehet elképzelésük és nyilván a megítélésük miatt sem fognak összecsapott munkát kiadni a kezeik közül. Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenképp jó is lesz, de törekedni fognak rá.


Ezután válasz a kérdésre:


Nagyon sok képregény szereplő van, nagyon nagyon sok sztorit el lehet még mesélni. Egyébként Thor még biztos fog harcolni. :) Amíg a közönség vevő rá, amíg van rá igény és a minőség sem romlik, addig lesznek még szuperhős filmek.

Szerintem még legalább ennyi film és sorozat fog jönni, amennyi eddig kijött.


Annyiban igazat adok a kötekedőnek, hogyha nem hozzák az elvárt számokat, akkor nem is fognak többet gyártani, de ki az a hü**e, aki bukott projektbe akar belefektetni?! Nyilván addig csinálják, amíg kifizetődő. Így működik a világ, csak nem szabad összekeverni azzal, hogy CSAK a pénzért csinálnák, mert ez nem igaz.

2020. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, nem kötekedésnek szántam amit írtam, hanem leírtam egyrészt a saját meglátásomat, másrészt részben kőkemény tényeket. Sajnálom ha ez kötekedésnek hatott. Nem annak szántam. Elárulok egy kulisszatitkot: a legtöbb Marvel filmet én is kedvelem, vagy legalábbis szórakoztatónak tartom. De attól még ami tény az tény.


"de ki az a hü**e, aki bukott projektbe akar belefektetni?! Nyilván addig csinálják, amíg kifizetődő. Így működik a világ, csak nem szabad összekeverni azzal, hogy CSAK a pénzért csinálnák, mert ez nem igaz."

Itt van egy kis ellentmondás két mondaton belül. Ha nem CSAK a pénzért csinálnák, akkor többek közt megkapta volna az általam említett Solo (ami ugyan nem Marvel, de Disney és Hollywood attól még) a folytatását, mert megkezdtek egy történetet amit nem fejeztek be, nyilván mert több részben kívánták elmesélni, hogy több pénzt termeljen, csak aztán az első rész nem hozta a számokat amit vártak és kaszálták. Nekem ebből nagyon is az jön le, hogy igenis csak a pénz a fontos, legalábbis nagyságrendekkel fontosabb mint bármi más, mert ha nem így lenne, akkor úgy is elkészítették volna a folytatást, minimum egy filmet (ha többet nem is), ha esetleg nem termel nagy profitot (az első résznél sem arról volt szó hogy ordas bukta lett volna úgy mellesleg, csak nem hozott túl sok profitot, amit vártak). Mert ha nem csak a pénz hajtaná őket, akkor esetleg figyelembe vennék, hogy egy megkezdett történetet illik befejezni, hogy esetleg vannak akik kíváncsiak lennének a folytatásra, és már csak becsületből is befejeznék, még ha nagy hasznuk nincs is belőle, de legalább elmondtak egy kerek történetet amire büszkék lehetnek. Épp a Disney pénzügyi helyzetét elnézve csődbe biztos nem vitte volna őket. Ehelyett gyáván elkaszálták félúton, mert nem lett a sokadik aranytojást tojó tyúk, és félnek/lusták/hiúk hogy olyanba fogjanak ami nem tuti kasszasiker. Ez is mutatja hogy sajnos DE, CSAK a profit hajtja őket, vagy legalábbis 99%-ban az. Ami nem szégyen, csak illik elismerni, ahelyett hogy azzal takaróznak hogy a rajongókat akarják kielégíteni, közben meg lazán telibe fossák hogy amúgy sok rajongót cserben hagynak azzal hogy félbeszakítanak és nem fejeznek be valamit ami esetleg sokakat érdekel (csak túl keveseket ahhoz hogy bombasiker legyen).


Sajnálom, ha erre az összefüggésre való rávilágítás számodra kötekedés, illetve "nem érdemi válasz". Pedig igyekeztem érdemben válaszolni, mert meglátásom szerint aközött hogy mit mutat majd a Marvel a jövőben, és aközött hogy mennyi pénzt hoznak ezek a konyhára előreláthatóan, igen szoros kapcsolat van. Nem véletlenül nem készül új Hulk film, pedig a szereplő még kéznél van: a Hihetetlen Hulk a Marvel-univerzum leggyengébben jövedelmező filmje lett. És ugyanígy hiába fogadta papíron utálat a Marvel kapitányt, a pénzügyi adatok azt mutatták mégis megéri folytatni. Sajnos a tények makacs dolgok.

2020. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves #6 nagyon szépen Köszönöm a hosszú, tartalmas választ! :)
2020. aug. 8. 02:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Értem, amit mondasz, de azt azért el kell ismerned, hogy a két széria (Star wars és MCU) talán két leggyengébb filmjét hoztad példának. Gondolhatod azt, hogy a pénz miatt nem lett folytatása a Solonak, engem nem zavar, de (szerintem) a Solo a leggyengébb filmje a szériának, beleértve a legújabbat és az előzményfilmeket is. Persze ez szubjektív, de sokan így gondolják, vagy ha nem is a leggyengébbnek, de erősen a hátsó mezőnyben van.


A Hihetetlen Hulkkal ugyanez a helyzet. 2004-ben kijött az alapsztori, ami elég gyenge lett, majd megpróbálkoztak egy folytatással, ami szintén gyenge lett (persze már jobb, mint az elődje) és egyik sem működött igazán. Minek készítsenek még egy harmadikat is? Még akkor is, ha a 2004-es nem az MCU tagja. Bőven elég Hulk a Bosszúállók és egyéb filmekben feltűnve, mert az egyéni filmjei nem működtek, így viszont működik és szeretik az emberek.


Semmi ellentmondás nem volt abban a mondatomban, csak te úgy értelmezted. A filmipar is egy üzlet, nyilván a pénzről IS szól, de nem CSAK arról. Ez a véleményem, ebből nem is engedek, mert ezer ellenpélda lenne a véleményedre. Te is tudod, hogy nem csak a pénzről szól. Legfeljebb te úgy látod ezt az arányt, ami a pénz felé húz inkább.

Mondjuk ez az arány úgy tűnik nálad 99-1%, nálam 50-50%.

2020. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy tud még a MARVEL újat felmutatni. Például én azt vettem ki a közelgő filmekből, hogy Wanda több filmben is fog szerepelni (köztük a Doctor Strange 2 amiben szinte főszerepet kapott), saját sorozata is lesz, lesz még a Thornak is filmje, a Galaxis örzőinek amiben szintén a Thor is benne lesz, sorozatokbol is több fog kijönni például az egyikben Bucky és Sam lesz a főszereplő.

Tehát igen tud még jót mutatni a MARVEL.

2020. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!