Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik nyernének ezekben az...

Kik nyernének ezekben az összecsapásokban?

Figyelt kérdés

Tudom, kissé elszált gondolat, de ha az alábbi Marvel vs. DC párosokat összeengednénk és harcolniuk kéne, kik nyernének? Nem kell bizonyított ténynek lennie, csak az érdekel szerintetek ki kerülne ki győztesen ezekből a párbajokból. Nagyon örülnék ha indoklást is írnátok. :)


Raven-Dr. Strange

Vasember-Batman

Marvel kapitány-Csillagfény (Starfire)

Higanyszál-Flash

Sólyomszem-Zöld Íjász



2020. aug. 7. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Raven és Dr.Strangenél Raven ereje azért messze túl mutat Dr strangén


Vasember-Batmannél Batman nyerne. Azért mert ő mindíg csak felkészülten megfontoltan megy bele egy harcba.


Marvel Kapitány győzelme az szinte biztos.


Higányszál és Flash esetében Flash vinné a prímet. ő képes annyira felgyorsulni hogy az időben is utazik.


Sólyomszem és zöld íjász között nem tudok dönteni

2020. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. aug. 7. 21:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Hoppá! Észrevettem, hogy az első után felcsréltem a sorrendet. Na mindegy nem ez a lényeg. :)
2020. aug. 7. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nyomtam egy zöldet az első válaszra, de szerintem Batman hamar meghalna Vasember ellen. Ha elemezzük a képességeiket, akkor Vasember felrepül abba a magasságba, ahol nem árthat neki Batman, majd elkezd szétlőni 20-30 méteres körzetben mindent, ahol épp Batman van. Persze van páncélja Batmannek, de a robbanásokat nem gondolnám, hogy túléli. Plusz, ha telibe nem is találja el őt Tony elsőkörben, akkor a sérült Batmant már könnyedén megölhetné. De ez is csak az írókra lenne bízva, mindenesetre én így látom. :)
2020. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Vasember győzne Batman ellen, tele van olyan cuccokkal, pláne a modernebb páncéljai, amikkel Batman nem bír. Azért Bruce Wayne nem tud hangsebességgel repülni, lézerrel kaszabolni, vagy egy egész páncélhadsereget mozgósítani egyszerre.
2020. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Emberek! Batmobile b*zdmeg, BATMOBILE!!!! Batman easy win
2020. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Raven

Batman

Kapi

Flash

Íjász

2020. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!