Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tiltanak/törölnek le...

Miért tiltanak/törölnek le mostanában egyre több filmet és sorozatot?

Figyelt kérdés
Próbálok online nézelődni, de egyre kevesebb rész van fent sorozatokból és egyre kevesebb film van. Lassan átváltok Netflixre, de nem értem, hogy miért veszik le őket a netről.

2020. aug. 9. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert illegálisan vannak fent.
2020. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen kérdést már láttam pár facebook csoportban is. Tényleg nem tudjátok, hogy azok a cuccok nem legálisan vannak fent? Szerintetek, hogy kerülnek fel ingyenes dolgok a netre, amikért máshol fizetni kell?
2020. aug. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaa, értem 😂


Ennek fényében akkor inkább örülök, hogy eddig fent voltak :)


Köszönöm mindkettőtöknek!

2020. aug. 10. 07:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, amit törölnek, az általában úgyis később újra fenn van. Egyébként nem tudom, de én mindig mindent megtalálok, amit keresek. Sorozatbarát, Mozicsillag, stb. oldalakon egy rakás minden van fenn.
2020. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nagyobb teret kap manapság az online streamelés (Netflix, HBOGO, YouTube filmek). Így nyilván több energiát is fektetnek az illegális, jogsértő tartalmak felkutatásában és megszűntetésében.
2020. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
4# 5# lassan az Ncore is és sorozatbarát is kihal.. kényelemmel szemben nekik sincs esélyük..
2020. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: Amúgy ezt sem szoktam érteni. Látom csoportokban, hogy filmeket keresnek. Gyakorlatilag a google első 5 találatában ott vannak... És nem képesek megtalálni.


#6: A torrent sosem fog kihalni. Rengeteg olyan van fent, ami sehol máshol.

2020. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!