Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában nem kötnek le annyira a sorozatok? 18/f

Figyelt kérdés

Most, hogy lenne időm nézni, egyszerűen nem vonz 😀.

Utolsó sorozat amit tényleg nem bírtam abbahagyni az a Stranger Things 1-2 évada. Az tényleg olyan volt, hogy másnap suli volt, de hajnali 1-2ig néztem, nem bírtam befejezni.


Előtte sok mindent néztem már, pl Dr House, Lost, ncis, 13 reasons why, dark, Lucifer, Family Guy, South Park, brickleberry, the end of the fucking world...


Ezek mind lekötöttek, de most valahogy minden sorozat csak kínlódás nekem... Nézek 10 percet, aztán megállítom, megint nézem aztán megint Megállítom.


Most pl a The Society-t nézem, érdekel is, de nehéz ra szánni magam hogy nézzem...



2019. jún. 17. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem köt le. Ami igazán az érdeklődésedbe vág azt nem lehet abbahagyni. Alap sorozatokat nézted mint a spartacus,róma,bsg,banshee?
2019. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl toltad, rá toltad...
2019. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nézzél jobbakat ennél
2019. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívj friss levegőt!
2019. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!