Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fűrész c. filmmel kapcsolatban...

Fűrész c. filmmel kapcsolatban: Hová lett Dr. Gordon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
A 3. részben látni, hogy meghalt, mikor Amanda visszatért az épületbe, ahol voltak.
2010. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na úgy tátszik megnézem mégegyszer azt a részt mert én csak Adamet láttam hogy ottvan meghalva.
2010. aug. 4. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
A folyosón lehet látni, persze nem premier-plánba. Sajnos rég láttam már a Fűrész 3-at nem tudom pontosan, hogy hol lehet látni.
2010. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint Gordon doki csak az első részben szerepelt "aktívan", levágta a lábát aztán elkúszott valamerre és tudtommal nem is derül ki, mi lett vele (feltehetően meghalt, hacsak nem találnak ki valami okosságot a készítők, hogy visszatérjen a 7.-ik részben.). ;)
2010. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is ezen agyaltam ,hogy visszatér és lehet ő folytatja az egészet?Vagy valahogy bosszút áll? Mivel az eddigi összes áldozatot egyértelműen láthattuk hogy meghal. Gordonra nem emlékszem...de úgy néz ki ma tartok egy Fűrész maratont ismét:)
2010. aug. 4. 15:26
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

:D Hűdevárom már:)

2010. aug. 4. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:
A 2. rész unrated változatában mutatják a lábatlan Gordont
2010. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja-ja-ja, ott van az alagútban a lábatlan hullája a Gordonnak
2010. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az új részben én arra tippelek, hogy az asszony fogja folytatni a dolgot, de ahogy ismerjük a sorozatot bármi megtörténhet:D Annyi biztos hogy záróepizód következik.
2010. aug. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hihi megmondtam hogy Dr. Gordon visszatér :D
2010. nov. 10. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!