Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért flúgosak a krimi sorozat...

Miért flúgosak a krimi sorozatok nyomozói?

Figyelt kérdés
Jó pár éve nézek krimi sorozatokat,de ahogy végig gondolom mindnek van valami "dilije".Például Poirot piperkőc és finomkodó,Morse félénk kisfiúra emlékeztet és sok ilyen van vagy csak én látom így?Nektek mi a véleményetek?

2020. aug. 11. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt így érdekesebb, másrészt sok helyzetet lehet könnyen kreálni a különlegességéhez, harmadrészt az átlagnéző, a többség jobban tud azonosulni a tökéletlen, hibás személyiségekkel, mivel ők is ilyenek, maguk közül valónak érzik a szereplőt, szerethetőbbnek.
2020. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az általad említett figurák zsenik IS. A zsenialitáshoz minden esetben párosul valamilyen "gikszer". A zseni pont azért zseni, mert valamiben rendkívüli, kívülálló, kilóg a sorból.

Sherlock Holmes pszichopata, szociálisan abszolút érzéketlen, Miss Marple mindent IS tudó.

Ami érdekes összefüggés még szerintem, hogy a zseniknek nincs párkapcsolata (lehet, hogy sosem volt), sem családja.

2020. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Igen ez igaz,hogy nehezebben vagy abszolút nem megy náluk az ismerkedés..Kivêve Columbo😊
2020. aug. 15. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Monk-tól vették az összeset. Egyébként a dokik esetében is ezt csináljáj, House, Dr. Murphy stb..
2021. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!