Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmodja ennek a "horror...

Valaki elmodja ennek a "horror" mesének a címét? 2010 (Tudtommal 2005-2006-ig mentek a kazik, szóval valószínűleg régebbi mint 2010 bőven) előtti az biztos, VHS-en megjelenet nálunk!

Figyelt kérdés

Amit tudok róla:


- 4 részes

- VHS-n biztosan megjelent magyarul

- Egy teljes képet ad ki oldalt a 4 gerinc



Van benne egy gyilkos medve, talán Grizzly.. a havas hegyekben játszódik a film. A főszereplő egy fekete hajú kisfiú és talán a kutyája. Elindul talán a bácsikáját megkeresni, nemtudom. Azt tudom még, hogy az utolsó rész végén valami szakadékba harcolnak a medvével(?). Lehet amúgy hogy farkasa van a fíúnak, ebben sem vagyok biztos. A mese karakterek kicsit koreára, ázsiára hajaznak. Egyébként nem animációs, hanem rajzfilm rendesen. Alcímet is kapott az összes tudtommal. THX Jah igen, a medvének valami érdekes neve van, ilyesmi is rémlik.



#rajzfilm #Ázsia #horror #farkas #gryzzly #videókazaetta
2020. aug. 13. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a fiú íjjász is benne, azt használja a medve ellen párszor
2020. aug. 13. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezüst nyíl, de ez nem horror.
2020. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igen ezlessz az!

Valóban nem, én gyerekként láttam csak és féltem tőle xD ment a zöld

2020. aug. 13. 21:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 1 téren horror is, marhára véres és feszült néhol. Csak kívülről cuki valamicske
2020. aug. 14. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!