Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerettek abban hinni, hogy...

Szerettek abban hinni, hogy egyes filmekben, sorozatokban, könyvekben lévő dolgok tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
Én például szeretem elképzelni, hogy a Csillagkapu című sorozat eseményei valódiak, és pont azért rendezte meg a sorozatot az amerikai kormány, hogy mindenki kitalációnak higyje.

2020. aug. 15. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem, már felnőttem.
2020. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Én örülök, hogy nem léteznek. Ezek kizárólag a fantázia számára készülnek, ennél többet nem kell és nem is szabad belegondolni.
2020. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hinni nem hiszek bennük, ezek így nem fordultak meg a fejemben, de fantáziáltam már róla, hogy "mi lenne ha..."

Bár ilyet ki ne tett volna?! :)

Akár a Lostban lévő sziget, ha lenne vagy pl ha léteznének mutánsok.

2020. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

Vagy ha minden film amit látál.

Mind1ik egy alternativ valóság lenne.

Marvel filmek pl :D

2020. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én néha fantáziálgatok arról, hogy ezek a világok (pl. Marvel) másik dimenzió. Szóval igen
2021. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Végülis a Csillagkapu pont olyan, amiről lehet fantáziálgatni. Elvégre gyakorlatilag biztosan kijelenthetjük bizonyítékok nélkül is, hogy egy ekkora végtelen univerzumban kell lennie máshol is életnek. Lehet, hogy más formában, de létezhet. Akár egy olyanban, hogy csak növények vannak, akár egy olyanban, ahol még a mi őskorunk van, akár egy olyan, ahol a mi fejlettségünk nekik már középkor.

De az az igazság, hogy ezek mind-mind olyan dolgok (tündér, vérfarkas, mutáns, minden féle más), hogy még ha léteznének is, azt az átlagos embernek sosem fogják engedni, hogy tudjon róla. Kár is rajta rágódni.

2021. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!