Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: The Clone Wars...

Star Wars: The Clone Wars végig ilyen gyerekes?

Figyelt kérdés
1. évad vége felé tartok, de már eléggé fáraszt. Melyik évadtól kezd komolyabb hangvételt felvenni?

2020. aug. 15. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a sorozat folyamatos fejlődést és javulást mutat, nekem személy szerint a 3. évad második felétől vált igazán izgalmassá és epikussá. A hetedik évad vége pedig a valaha volt legjobb befejezés amit sorozatban láttam.
2020. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint az első évad is elég komoly hangvételű, nem kevered a Lázadókkal? Annak tényleg eléggé gyerekes az első évada.
2020. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem keverem. Az nem tetszik hogy eléggé csapongó, és semmitmondó sztorikat kapunk. És valóban sok helyen gyerekes. 2-3 rész kivételével eddig egyáltalán nem vett meg a sorozat.

Illetve azt hittem, hogy Ahsoka lényegesebben nagyobb szerepet kap. Arra számítottam, hogy első körben ő köré épít a sorozat, és sokkal részletesebben megismerjük (ez nem a sorozat hibája, csak én számítottam másra).

2020. aug. 16. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2: Nem keveri. Én a Lázadók végignézése után újranéztem a TCW-t mert már régen láttam, és össze akartam hasonlítani, de bátran ki merem jelenteni, hogy a TCW első két évada is pont olyan gyerekes mint a Lázadók első évada. Ettől függetlenül mindkettő hordoz rengeteg értéket és bővítik a SW univerzumát.


Kérdező, a TCW a 3. évadtól komolyodik meg igazán.

2020. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor még közel 30 részen át kell valahogy verekedni magam. Szerencsére hogy csak 20 percesek az epizódok, így azért nem annyira vészes.
2020. aug. 16. 22:23
 6/11 Állati_Jó válasza:
72%
Igen, szegèny klónokat kibelezik, megfolytják, szexuális utalások vannak benne, rèmisztő teremtmènyek, de èn is ezt nèznèm a 4 èves húgommal
2020. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyan milyen szexuális utalások vannak a Clone Wars-ban? Néha egy-egy pillantás valóban "kellemetlen" a nézőnek, de ezen kívül mi lehet még?
2020. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Csak amire így hirtelenjében emlékszem:

-egy klónt megeszik valami óriási kukac

-egy klónt élve beolvasztanak egy öntödecsapdában

-egy klónt megöl egy óriási szörny

-egy klónt lefejeznek (elgurul a feje)

-egy klónt kettévág egy lézercsapda (igaz ezt nem mutatják)

-rabszolgatartás ábrázolása

-többféle rémisztő szörnyeteg

-túszejtés és terrorizmus

-politikai játszmák, árulás

-két epizódban is szerepelnek agyba beférkőző, zombivá változtató parazita férgek illetve zombi geonozisiak

-az egyik kivágott jelenetben Ventress szájon csókol egy klónt miközben felnyársalja a fénykardjával

-Darth Maul mint tébolyodott, póklábú szörnyeteg aki vélhetően gyanútlan élőlényeket zabál fel


Szerintem ilyen súlyú dolgok még a filmekben sincsenek túl sokszor.

De biztos gyerekes...

2020. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

https://www.youtube.com/watch?v=CRBy_jKlcFA


És ebben benne sincs Darth Maul folyosós jelenete, amely mellett még Vader Rogue One-os jelenete is elbújhat...

2020. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, azok a lefejezős, porrá égetős meg öngyilkosos jelenetek kimaradtak, azok se rosszak. Abszolút kisgyerekeknek való. :)
2020. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!