Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » STARWARS SOLO vélemény?

STARWARS SOLO vélemény?

Figyelt kérdés

Elmondom énis:(SPOILER VESZÉLY):

Az eleje nekem kicsit wtf volt, viszont ahogyan csuvit behozzák az szenzációs! Volt menne humor,izgalom. A végére mondjuk már nemigazán értettem ki-ki oldalán áll. Az a lázadó CSAJ engem nagyon váratlanul ért viszont jó ötlet.És é végén nagyon örültem hogy DarthMaul-t beletették <3 Szerintem ez volt az egész csúcspontja. Remélem lesz hozzá még valami kiegészítés :) Piszok jó, hogy megismerhettük pl: Landót vagy, hogy Megtudtuk, hogy mi lett Ora Sing-el.



2018. máj. 27. 21:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést nem Ora hanem AURRA Sing
2018. máj. 27. 21:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Szigorúan szubjektív véleményem.


Nekem tetszett. Nem volt olyan jó, mint a Zsivány egyes, de a 7-8 nál mérföldekkel jobb.


2 dolog volt ami zavart engem, az egyik amikor megkapja a Solo nevet az nagyon idétlen volt, a másik pedig a feminista droid volt.

2018. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Csubakka meghal benne.
2018. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan rossz.


SPOILER



Kedvencem a Maul szereplés volt, meglepett de nagyon bejött :)

A szereplők se voltak olyan rosszak, Han sem volt katasztrófa, Lando meg fenomenális volt

2018. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó film és mindenkinek tetszett, akikkel voltam.

Szerintem meg igenis jó ötlet volt, ahogy megkapta a Solo nevet. Frappáns. De ízlések és pofonok. :)

2018. jún. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Darth Maul szerepel a filmben? Akkor még nem is élt mi ez a baromság. Vagyis addigra meghalt remélem nem vették be ezt a szar mű lábas részt.
2018. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a dizni érából eddig ez volt a legjobb rész.

ami esetleg gyengécske lett,mert erőltetett volt az a jogvédő robot,meg hogy a badass mandalori sisakos kalózók igazából gyerekek voltak és a kirát játszó színésznő volt igen gyenge választás.

ezeket leszámítva korrekt volt és többször nézős a többi dizni sw résszel ellentétben.

2018. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett. Az egyetlen dolog amit erőltetettnek, oda nem illőnek tartottam végig az a femináci droid, de hát tudjuk hogy manapság SW filmet nem készíthetnek feminista meg egyenlőségi propaganda nélkül, még viszonylag olcsón megúsztuk szerintem ennyivel. A többi az jó volt, nekem a Solo név eredete meg Csuvi behozása is tetszett, Qirával se volt bajom, sőt kifejezetten vonzóra és érdekesre sikerült a karaktere, Lando hatalmas volt, Beckettet is bírtam, és Ehrenreich meglepően jól hozta Solot, a színészi gárdára nem lehetett panasz. Maul nagyon ütött a végén, szépen megágyazott a folytatásnak, amiből aztán a mozis bukta miatt jó eséllyel semmi nem lesz, maximum képregény.


Off: Aurra Sing hol szerepelt a filmben?

2018. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Vagyis addigra meghalt remélem nem vették be ezt a szar mű lábas részt."


Azta

1. Pont a CW-t oltod le ezzel ami egy rajzfimsorozat és mérföldekkel KOMOLYAB és érdekesebb mint a disney féle agymenés (kivétel zsivámy egyes, mandalorian meg a CW 7. Évad meg talán még személyes vélemény de a Rebels is.


Miért ne élhette volna amúgy túl? Ennyi erővel Vader létjogosultsága az eredeti filmekben is f@szság? Vader ezerszer rosszabbul járt levágták két lábát és az egy megmaradt karját egy lávafolyam. Szélén égett el alig maradt életben ezekután meghalt a felesége és egy cseppet sem kényelmes páncélban kelett töltetnie mindenapjait és élt. Mault meg kettévágták és lezuhant egy valszeg "puhább" helyre mert akkor tényleg nem élte volna túl.

2021. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!