Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan krimi filmek, ahol...

Olyan krimi filmek, ahol sorra ölik az embereket, és a gyilkos közöttük van, és csak a végén derül ki, hogy ki az? Jöhet ilyen bármilyen mennyiségben

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Twin Peaks

(ez mondjuk sori)

2020. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sikoly
2020. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

10 kicsi katona

Fermat szobája

Nyom

2020. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Véres Valentin. Nem annyira horror amennyire állítják, inkább krimi. Bár 3D-ben nem néztem volna meg :D
2020. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Kedvenc Valentin napi filmem, már csak megszokásból :) Tinihorror kategória szerintem, de szórakoztató. Olyan nekem, mint a Reszkessetek betörők karácsonykor :)
2020. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gyagyás gyilkosság

Non stop

2020. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azonosság

Gyilkos lövés (Ölni vagy meghalni)

2020. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
D-Tox
2020. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy gyilkos agya
2020. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ment a zöld. Imádom az ilyen filmeket, még jöhet, sorra megnézem.

Ezekből már amit láttam: Egy gyilkos agya, Azonosság, Sikoly.

10 kicsi katona - izgalmasnak tűnik. Bár gondolom ha Agatha Christie adaptáció, akkor előre tudható ki a gyilkos. Bár lehet Charles Dance miatt belenézek.

Megnéztem máris 2-t ma este, a Fermatot és a Gyagyás Gyilkosságot.

A Fermat szobája kiszámítható volt egy idő után, de élveztem, pazar alakítások és hangulat. A Murder Mistery-t idióta magyar neve miatt elgondolkodtatott, de végül adtam egy esélyt Aniston miatt, és nem bántam meg. Épp annyi humorral van köretezve, amennyi még belefér, és nem fárasztó, kellemes kikapcsolódást nyújtott. Szóval a Véres Valentint is megnézem mindenképp.

Bár következő a Non stop lesz, leírás alapján ez is izgisnek tűnik.

Egyébként nekem az Azonosság a kedvencem a kategóriából, nem meglepő, hogy írtátok. Annak a végén tényleg tátott szájjal maradtam, mikor először láttam. Egy gyilkos agya is jó, illetve ami beugrott még a Kill Theory, újra kell néznem azt is. Annak is ütős a vége, de a színészi játékkal nem voltam igazán megelégedve.

Köszi még egyszer, ha még tud valaki írhat, nekem ilyenből bármennyi jöhet. :))

2020. aug. 17. 05:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!