Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz majd film az...

Szerintetek lesz majd film az Új Bosszúállók csapatról is?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nincs is új Bosszúállók csapat. De ha lesz, akkor biztosan egyesülnek majd ők is.
2020. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rájuk gondoltam: [link] elírtam a marvel kulcsszót, látom.
2020. aug. 17. 12:47
 3/6 A kérdező kommentje:
2020. aug. 17. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak több tagot (Rozsomák, Luke Cage) nem mutatott be az MCU filmes része, valamint azt is ki kéne találni, hogy melyik felállást fogják használni, mert abból is több van.


Azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy a jelenlegi karakterekből alakítanak ki egy teljesen új Bosszúállók felállást, legfeljebb egy-két új karakterrel, valamint behozzák a Young Avengers-t, aminek már több ízben megalapoztak.

2020. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azt valószínűbbnek tartom, hogy a mostani karakterek fognak alkotni egy új csapatot (Pókember mindenképp, Feketepárduc, esetleg Hangya és Darázs) vagy hogy új hősök lesznek (pl. olvastam, hogy Morgan Stark lehet az új női Vasember, meg ilyenek). Csak mert nehéz lenne áthozni ennyi karaktert az MCU-ba. Legalábbis szerintem. De bármi is lesz, biztosan csinálnak róla filmet, mert amiről nincs film, az gyakorlatilag meg sem történt az MCU-ban.
2020. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges, az MCU-ban ennyi volt, ezek a szereplők már nem tudnának olyan csapatot alkotni mint az eredeti hatos.
2020. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!