Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miben van benne ez a mondat,ho...

Miben van benne ez a mondat,hogy "A halak furák,nem?"

Figyelt kérdés
A Bojack Horseman-re vagy a HIMYM-re szavazok,de nm tudom.

2020. aug. 18. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

úgy emlékszem hogy a Bojack Horsemanben lehetett ilyesmi, abban a részben mikor a tengeri városban játszódik a sztori.

harmadik évad, negyedik epizód.

2020. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a HIMYM-re gondolsz!!! Marshallnak volt az a mániája, hogy szerinte minden halnak fura neve van, és stand up comedyként felsorolt csomó halfajtát, hogy “ez is milyen furán hangzik, nem?”

Lehet, hogy nem erre gondolsz, de nekem ez ugrott be. A Bojack víz alatti részében majdnem végig meg sem szólalnak (mert Bojack nem tudja, hogy be lehet kapcsolni a beszélőkét a búvárruhán), úgyhogy ott nem hinném, hogy lett volna ilyen.

2020. szept. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a HIMYM-ben volt. Most kezdtem újra a sorozatot és nemrég láttam a részt. Az volt benne hogy Tedék kidopták Marshal tábláit amin grafikonok voltak és Marshalnak meg prezentációt kellet előadnia és nem tudta mit mondjon (közbe felhívta Tedet és ő úton volt a grafikonokkal) ezért mondta hogy "A halak furák, nem?" (azoknak mondta akiknek elő kellet volna adni a prezentációt). Nem tudom melyik rész csak annyit hogy a 4. évad vegén volt.
2020. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

HIMYM

A részt nem tudom

2021. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!