Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen űrlényes/űrben játszódó...

Milyen űrlényes/űrben játszódó sci-fi filmek voltak az utóbbi 2-3 évben?

Figyelt kérdés
Láttam egy filmnek az előzetesét még régebben maximum 2 éve szerintem, de szerintem annál újabb film volt, nem tudom pontosan. Arra is elég rosszul emlékszem, mi volt az előzetesben, valami űrhajón voltak, aztán valahogy odakerült valami idegen életforma vagy fertőzés vagy akármi, aztán az egyik ember végül benyúlt hozzá a kezével és akkor valami történt ott, többre nem igen emlékszem. Ez melyik film lehet?
2020. aug. 20. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Majdnem biztos,hogy az Élet című film ez:


https://www.youtube.com/watch?v=LeLsJfGmY_Y

2020. aug. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. Ez ilyen "régi"? :o Tisztára mintha most láttam volna nemrég az előzetesét.
2020. aug. 20. 02:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megnéztem az előzetest - és beleolvastam a tartalomba - ez a film a Live/Élet, modernebb változata az 1979-es Aliennek - bár szerintem ez utóbbi izgalmasabb, ha régi is. Plusz: az 1986-os az Alien 2. amit James Cameron rendezett, még állítom is, hogy sokkalta jobb!


Nem minden régi sci-fi rossz, vagy unalmas. Sőt.

De te tudod, mit akarsz nézni.

2020. aug. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosswell: New Mexico - ez egy sorozat
2020. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!