Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Karl May könyvekben is...

A Karl May könyvekben is meghal Winnetou, vagy csak a Lex Barker-Pierre Brice Winnetou filmekben?Miért hal meg, ha főszereplő szerintetek?

Figyelt kérdés
Vagy nincs összefüggés azzal, hogy főszereplő?

2020. aug. 20. 14:17
 1/3 belapus ***** válasza:
100%
A könyvben is.
2020. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért döntött úgy az író szerinted, hogy meghal?Nem volt érdekes a karaktere?Vagy miért?
2020. aug. 20. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit elkéstem, látom 2020-as a kérdés. Őszintén szólva a halála engem is igencsak meglepett, nagyon szerettem Winnetou karakterét. Hát én arra tudtam gondolni, hogy Amerika szép lassan benépesült, egyre kevesebb terület jutott az indiánoknak, és, hogy nem igazán találta volna meg utána a helyét. Meg ugye mivel a könyv Old Shatterhand szemszögéből íródott, ezért kicsit furi lett volna az a befejezés, hogy: és meghaltam! Ezért sajna kénytelen volt Winnetou-t megölni :( Meg ugye ez elég hatásos vég volt, hogy Santer (remélem helyesen írtam a nevét) meghalt, de Winnetou is vele ment a sírba. Minden esetre ezt én is furcsálltam. Remélem választ tudtam adni a kérdésedre.
2021. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!