Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvel-filmekben miért van...

A Marvel-filmekben miért van olyan sok kék bőrű faj? Pl. a kreek, luphomoidok, jégóriások... Van ezeknek a fajoknak valami közük egyáltalán egymáshoz?

Figyelt kérdés
A Marvel-filmekben nagyon sok kék bőrű karakter van, pl. a Thorból a jégóriások, a kree birodalom tagjai, vagy épp a luphomoid Nebula, illetve Yondu a Galaxis őrzőiből. Ez miért ennyire gyakori a Marvel filmjeiben? Ezek a fajok kapcsolódnak egymáshoz valamilyen módon?

2020. aug. 20. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát igazából a zöld bőrűekből is ugyan úgy van egy pár. Pl. Gamora, ő Zan-Wohrebi, ugye a skrull-ok, Hulk is zöld (mondjuk az kicsit más).

Amúgy szerintem van köztük kapcsolódás, ha mást nem akkor távoli. Megpróbáltam utána nézni, de erről nem találtam semmit. Akár még azt is eltudom képzelni, hogy ők egy faj, csak külön váltak, nevet adtak maguknak, új fajt alapítottak és nyílván kicsit változtak. Amúgy szerintem azért is fontos, hogy valamilyen más színük legyen, mert ugye ők nem földi emberek, tehát szimbólikus is. Aztán lehet ez tök ramdom, valakinek tetszett a kék, meg néha a zöld szín a rajzolók közül és beszinezte őket. Meg a marvel szeret játszani a színekkel ilyen téren. Vízió, Vöröskoponya piros (mondjuk nekik semmi közük egymáshoz), Thanos lila, most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2020. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!