Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legrosszabb MCU-film?

Melyik a legrosszabb MCU-film?

Figyelt kérdés
Az eddig tapasztalt visszajelzések alapján kigyűjtöttem az eddigi 23 filmből a 9 legtöbbet kritizált darabot (mivel csak 10 szavazati lehetőség van), kíváncsi vagyok kinek melyik a leggyengébb darab a Marvel-moziuniverzum filmjei közül. Akinek nem ezek közül kerül ki a leggyengébb, az írtja meg kommentben, illetve ha van olyan akinek több film egyformán a legrosszabb, az is. Kíváncsi vagyok. :)

2020. aug. 17. 17:14
A kérdező szavazást indított:
A hihetetlen Hulk
Thor: Sötét világ
A Hangya
Fekete Párduc
Marvel Kapitány
Amerika Kapitány: Az első bosszúálló
Pókember: Idegenben
A Hangya és a Darázs
Bosszúállók: Ultron kora
másik (kommentben)
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Vannak furcsaságok a listán. :)
2020. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Például?
2020. aug. 17. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Pl A hangya, az, hogy tetszik-e valakinek vagy sem az nagyon szubjektív, de szerintem az égvilágon semmi gond nincs vele.


Az Ultron korát értem, annak ellenére, hogy egyébként a film nagyrésze kifejezetten jó, de vannak gyenge pontjai.

2020. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De pont ezért került bele a Hangya meg ezek: mert szubjektíven sokan vannak akiknek az nem tetszik. Nekem sincs vele semmi bajom, ahogy a Thorral se például. De próbáltam a 23-ból azokat összeszedni amik a legsűrűbben kerülnek elő mint kevésbé jó darabok. Meg ugye összességében az hogy melyik a legkevésbé jó, az nem azt jelenti hogy maga a film rossz, csak azt hogy a többi rész még jobb nála. Szerintem pl. még a leggyengébb Marvel film is minimum közepesen szórakoztató, de nyilván nem fog ilyen szavazásba bekerülni a Vasember 1. vagy a Végtelen háború, amik már-már mesterművek.
2020. aug. 17. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobb MCU film: Bosszúállók - VH


Nagyon jó MCU filmek: Bosszúállók, Bosszúállók - Végjáték, Vasember 3, Amerika kapitány - A tél katonája, Thor - Ragnarok, Amerika kapitány - Polgárháború, Doctor Strange


Jó MCU filmek: Bosszúállók - UK, A hangya, A hangya és darázs, Vasember, Vasember 2, Thor, Thor - Sötét világ, Galaxis őrzői 2., Fekete Párduc


Rossz (1x nézhető) MCU filmek: Amerika kapitány - Az első bosszúálló, A Galaxis őrzői, A hihetetlen hulk, Marvel kapitány, Pókember - Hazatérés, Pókember - Idegenben.


(A pókember amúgy biztosan nemrossz, sőt.. De én ezt a pókit nemkedvelem.. szubjektív).

2020. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!