Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lett volna...

Szerintetek milyen lett volna az Annabelle horror film ha nem ezt a tipikus ilyesztő fejű porcelán babát rakják be, hanem az eredetihez hasonló rongybabát?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesítenek ezek a porcelán babák, főleg mert ez úgy néz ki mint egy szétsminkelt r*b*nc. XD Gondolom így jobban eladhatóbb a film, hogy ilyet raktak be. Az eredeti Annabelle baba teljesen más, szinte már aranyos, ezért kíváncsi vagyok, hogy szerintetek milyen lett volna a film ha az igazi babához hasonló lett volna benne?

2020. aug. 23. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért cserélték le inkább egy már ijesztő porcelán babára, mert így sokkal rémisztőbb, hatásosabb az egész. Ugye az eredeti baba kinézete alapvetően nem mondható ijesztőnek, gondolom nem lett volna a nézők számára hiteles, mint most ez a másik baba. Magamból kiindulva, nem nagyon ijedtem volna meg, ha az eredetihez hasonló kinézetűt tesznek a filmbe. Picit mókásnak találtam volna.
2020. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Az első szerintem a porcelán babával is gyenge lett, a második talán-talán még elmenne vele, a harmadik pedig szintén gyenge lett a porcelánnal, így az igazival is az lenne.
2020. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, hogy fából készült. Ha egy régi antik porcelán babát használtak volna az jobb hatást ért volna el. Létezik néhány fantasztikus darab, olyanok is amelyek mozgatják a szemüket jobba, balra ha megmozdítod. Engem Anabelle inkább egy elcseszett pinokkióra emlékesztet. Pontosan azért nem ilyesztő, mert annak szánták. Nekem is volt olyan rongybabám mint az eredeti Anabell és szerintem még az is jobb lett volna, ha mondjuk egy kopott, koszos változatát alkalmazták volna ami évekig volt a padláson. Félelmet csak úgy lehet kelteni a nézőben ha a veszélyt elrejtik valamiben amitől normál esetben nem félnénk.
2020. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!