Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca: nem lett volna...

Trónok harca: nem lett volna kicsit "kerekebb" a befejezés, ha a végén kifaragnak egy varsafa trónt Brannek?

Figyelt kérdés

Szóval a zöldlátók és erdő gyermekei is évezredek óta kapcsolatban állnak a varsafákkal, Bran viszont Királyvárban a lehető legtávolabb került tőlük.

Azzal, hogy elpusztult a vastrón, megnyílt a lehetőség egy új trón elkészítésére. Sasfészekben is van egy varsafa trón (esetleg Rob azt adhatta volna ajándékba Brannek, miután királlyá választják). Nem adott volna kicsivel többet a sztorihoz a végén inkább azt látjuk, ahogy Brant valaki belesegíti a vastrón helyén álló varsafa trónba? (A céltalan kistanácsos jelenet helyett.)

Szerintem lett volna egy olyan üzenete, hogy visszatért valami régi hagyomány, de mégis új.

Plusz szerintem a végén az is dobott volna még rajta ha mondják, hogy a varsafa trón a vastrónnal ellentétben nem rokonság útján öröklődik, hanem az kapja, aki zöldlátóként kiérdemli és eljött volna a zöldlátó királyok/királynők kora.



#Trónok harca #Stark #Vastrón #zöldlátó #varsafa
2020. aug. 23. 23:29
A kérdező szavazást indított:
jó ötlet a varsafa trón
guruljon csak a tolószékében
TEAM-DANY!!!
nem kellett volna elpusztítani a vastrónt
i dun want it
a dothrakiaknak meg kellett volna ölniük mindenkit
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
nem
2020. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:(
2020. aug. 23. 23:30
 3/11 áfonyamálna123 válasza:
100%
ennyitől nem lett volna kerekebb, ahhoz sokkal több változtatás kellene
2020. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, lehet igazad van
2020. aug. 23. 23:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már édesmindegy lett volna, mintha vizeslufit dobsz az erdőtűzbe.
2020. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
a varsafákat egyébként is tisztelték, nem lett volna szép tőlük ha megölnek egyet csak hogy "szék" legyen belőle.
2020. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A varsafákból sok mindent építettek, ahogy írtam, egy trónt is, amiben a Völgy ura ül.

A Vas-szigeteken ott vannak egy varsafa hajó maradványai is. (ahol a királyválasztás történik, Nagga hegye, vagy ilyesmi, az is mutatja, hogy a hajó többi része már elrohadt, de a varsafa része még mindig megmaradt)

Az új Asha Winds of winter fejezetben pedig a Freyek egy varsafa lándzsát használnak.


Szóval szoktak belőle használati tárgyakat készíteni. A varsafa pedig nem hiszem, hogy meghal, amikor használati tárgy lesz belőle. Szóval ugyanúgy tisztelhetnek egy varsafa trónt is, főleg mert egy zöldlátó ül benne.

2020. aug. 24. 11:28
 8/11 A kérdező kommentje:
De jobban belegondolva lehetne élő trón is. A sok hamu és hulla miatt Királyvárban a talaj egész tápos lehet egy olyan fának, ami mások húsába növeszti a gyökereit. Lehet egy élő trón, amit trón alakúra növesztenek jobban mutatna. Csak akkor kellene egy timejump.
2020. aug. 24. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm igazad van, még csak az első könyvet fejeztem be /a filmekből meg nekem nem jött le, hogy építettek is belőle dolgokat vagy átsiklottam felette/. De majd ha Martin művészúr befejezi tényleg a sorozatot végre lehet hogy tesz bele valami ilyesmit.
2020. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja, bocs. Nem akartam spoilerezni.

Ha a sorozatot láttad, akkor az első és negyedik évadban mutatják a trónt.

https://www.youtube.com/watch?v=11ORLxwTxi4

Bár lehet a sorozatban nem említik, hogy miből készült. A sorozatban sok dolgot nem említenek meg.

2020. aug. 24. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!