Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is utálja, amikor egy...

Más is utálja, amikor egy régebbi filmen évekkel, évtizedekkel változtatnak és az eredeti változatot már sehol nem lehet fellelni?

Figyelt kérdés

Ilyenek pl. a Star Wars filmek, vagy George Lucas egy másik alkotása a THX 1138, de Steven Spielberg is eszközölt változtatásokat a filmjein.


Persze a Blu-ray, DVD kiadások és a streaming szolgáltatásokon történő megjelenések is ezek a módosított változatok lesznek.



2020. aug. 25. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Engem ezek hidegen hagynak, főleg ha az eredetit nem ismerem.
2020. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem az átszinkronizálásokkal tudnak kikergetni a világból. A kedvencem a Vissza a Jövőbe trilógia, amit kénytelen vagyok a még VHS-ről átmásolt DVD-men nézni, mert a gyári DVD-kiadások (Blu-rayt nem használok) mindegyikén az újabb szinkronnal jelent meg. :(
2020. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TR75 ***** válasza:
100%

Az eredeti Star Wars trilógiát despecializálták (persze nem Lucas).

Amúgy engem a képarány változtatások mászatnak falra.

Meg David Fincher duzzogása az Alien3 ügyében :-)

2020. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szintén az újraszinkronizált változatokon szoktam kiakadni.
2020. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az újraszinkronizálás engem is idegesíteni szokott, főleg a kedvenceimnél.
2020. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!