Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A BoJack Horseman tulajdonképp...

A BoJack Horseman tulajdonképpen hogyan végződött?

Figyelt kérdés

A 6. évad legutolsó részére gondolok. Diane egyértelművé tette, hogy a továbbiakban semmiféle kapcsolatot nem fog tartani BoJackkel. A többiekkel mi a helyzet? A Toddal és Princess Carolynnal folytatott beszélgetéseinek is volt egy amolyan végső búcsú/elengedés szaga számomra, de a készítők is ezt akarták sugallni? Vagy velük feltehetően fog még találkozni BoJack, miután elhagyta a börtönt?

Egyáltalán megtörtént-e ez az epizód? Olvastam, hogy egyes teóriák szerint csak valami halál előtti hallucináció volt az egész, és BoJack valójában belefulladt a medencébe.

Ti mit gondoltok?



2020. aug. 27. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A fanteóriákat inkább hagyjuk. Közkedvelt creepypasta, hogy mindig mindenki halott volt és az egész csak egy jelkép/álom/átvitt értelem/stb. Fecsegő tipegőktől kezdve az Ed,Edd,Eddy-n át odáig, hogy Toy Story 3 az a holokausztról szól - mert van ilyen teória.


Fél éve láttam és sajnos már semmire nem emlékszem belőle, Wikin elolvastam a plotot de kizárnám hogy ne történtek volna meg a dolgok, hiszen még direkt említve is van hogy majdnem megfulladt, ez a kérdés egyáltalán nincs nyitva hagyva vagy más sejtetve. Megtörtént, de megmenekült, majd börtönbe került és onnan ki. Ezt nem lehet vitatni, mert mindent megmutattak.

2020. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!