Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MIért olyan rosz a Harry...

MIért olyan rosz a Harry Potter 2?

Figyelt kérdés

csak azért mert volt itt egy kérdés h melyik a kedvenc Harry Potter-ed, és melyiket utálod, vagy vmi ilyesmi. És szinte mindenki a 2. részét utálja. Csak azért tettem fel a kérdést mert nekem ez a kedvencem, és aki szintén utálja az le tudná nekem írni h pontosan miért?


köszönöm


2010. aug. 5. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

pedig nem értem miért szerintem nem rossz. én szeretem a harry pottert. mondjuk mostmár azért kinőttem az első három könyvből legalább. az első már nagyon durván gagyinak tűnik. hát mondjuk egy 10-11 éves kisfiú története mit várjak. meg kb 10 "akkora kaland" van az uccsó könyben mint ami az első könyv története.

én együtt nőttem fel a harry potter könyvekkel. ez szerettette meg velem az olvasást. emlékszem néha tátott szájjal olvastam. és negyedik osztály után amikor nem kaptam roxfortból levelet teljesen depis lettem és totál megrendültem a világban :D:D


nekem a negyedik és az utolsó a kedvencem. mondjuk az utolsó azért elég nyomasztó mivel annyian meghallnak.


meg sajna kívűlről tudom az összes kösnyvet. bazz miélrt nem lehet egy amnéziám, hogy megint újdonság legyen???!!


16/L

2010. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz a 2,de látványvilágban ugyanaz,mint az első rész nem hoz újjat.A készítők utána kínosan ügyeltek,hogy minden rész teljesen másképp nézzen ki képileg.A 3 rész komor gótikus váltása volt a legjobb szerintem,leszámítva a nevetséges vérfarkast:).
2010. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a többi rész azért lett "másabb" mint az első kettő mert rendezőt váltottak. és lehet h pont azért amit írtál, h a 2. rész nem üti látványban az 1-t. de nekem marad a 2. a kedvencem :D
2010. aug. 6. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz a 2. én a 3.-at nemszeretem annyira(aszkabani fogoly)bár,az se olyan rossz.
2010. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 volt a kedvencem,amíg ki nem jött a 4,azóta már a 4 a nagy kedvenc,de rögtön második helyen ott a 2:)

A könyveket nagyon elolvasnám.

2010. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem rossz a 2. rész. Ott még nem a látványon van a hangsúly, hanem a történeten. A látvány a 4. résztől jön be körülbelül. Nekem a legkevésbé szimpatikus az 5. rész volt. Szerintem az a leggagyibb...
2010. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeritnem a 3. lész a leggagyibb, mert kétszer láttam, de nem bírtam rájönni, mi a történet értelme. Amúgy a 2. jó - szerintem -, de mivel mindenből az elsőt szeretem a legjobban, a Bölcsek köve marad a favorit.:)
2010. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem az 1. volt a legjobb, a többi meg szép sorjába romlott


tehát a legutolsó volt a legsz@rabb

2011. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!