Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a 3 film, ami...

Melyik az a 3 film, ami szerintetek a leginkább alulértékelt?

Figyelt kérdés

Az enyéim:

-A mag (2003)

-A sziget (2005)

-Valkűr (2008)

Szerintem mindhárom remek film a maga nemében, mégis többségében fanyalgó véleményeket olvasok és a pénzügyi, kritikai teljesítményük se volt túl acélos.


Nektek mi az a három film, ami szerintetek messze jobb annál, mint amilyen fogadtatásban részesült és aminél többet érdemelne?



2020. szept. 11. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

#1 Mocsárvidék (2014)

#2 Baby Driver (2017)

#3 A lezáratlan ügy (2015)


Az első kettő egy igényesen elkészített mozifilm, melyekről nem sokszor hallottam a szociális média felületeken belül (bár ez csak félig igaz a másodikra), én is ilyen szűkebb körökben szereztem tudomást róluk. Pedig több figyelmet érdemelnének, ajánlom mindenkinek ezeket, aki még nem látta.


A harmadik egy rövid művészfilm, mely egy ideig felkapott volt iskolai kereteken belül, de a rossz marketing, a megoszló vélemények, és az utólagos szinkron hiánya miatt a sikere elmaradt és örökre eltűnt a YouTube-on.

2020. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

John Carter

Lone Ranger

A legsötétebb óra

2020. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hold (2009)

Az egész egy bázison játszódik a Holdon, csak a főszereplő van ott aki várja hogy hamarosan visszatérhessen a Földre a családjához és egy robot. Senki más. Egy árva lélek se. De vajon tényleg?


Fehér pokol (2012)

Nem spoilerezek de azok akiknek a vége csalódást okozott nagyon félreértették a film mondanivalóját.


Hasadás (2011)

Durva és nyomasztó film egy nukleáris katasztrófa maroknyi túlélőiről akik egy pincébe menekültek és ott is ragadtak. Megint nem spoilerezek de sokak szerint hülyeség hogy egy ilyen helyzetben úgy viselkedjenek az emberek ahogy a filmben de szerintem abszolút lehetséges, "csak" azon múlik hogy kikkel vagy összezárva. Gyerekkel ne nézd.

2020. szept. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!