Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek idén volt igazán...

Szerintetek idén volt igazán jó film a mozikban?

Figyelt kérdés
A tőrbe ejtve tetszett - 1x nézős, Az átok háza életem legrosszabb horrorja, A Bad Boys 3 nemtetszett, A Staten Island királya szívmelengető kis film volt de nem estem hanyatt tőle. A Tenet borzalmasan rossz film lett, elaludtam úgy 40p után. A Téboly egy remek kis thriller lett de 1 nézés bőségesen elég. És ahogy néztem idén már nem is kapunk jó filmeket, az a bizonyis Dűne valami amiért mindenki odavan szerintem borzalmas valami, bár nemismerem a történetet szóval nemszólom le. 2020 nekem az ilyen 1x nézős filmek éve, igaz olyan sok filmet nemláttam moziban, de nem js fogott meg nagyon semmilyen előzetes..

2020. szept. 13. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen! A Corpus Christi. Nemrég láttam, elég elgondolkodtató, brutál jó film.
2020. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem rossz az a film, ami neked nem tetszett.


Másodszor, a stílus, ahogy fogalmazol BORZALMAS.


"Dűne valami" Te aztán tudod mi az, hogy tisztelet... Nem vagyok az a fajta ember, aki azt mondja, hogy csinálj jobbat, mert nem kell ahhoz jobbnak lenni, hogy valaki kritikát fogalmazzon meg valamivel/valakivel kapcsolatban, mert akkor ennyi erővel Rolandot meg Messit soha senki nem kritizálhatná. De az, hogy te konkrétan kultusz státuszban lévő műről (Dűne könyv) készült filmet így illetsz ÚGY, hogy nem is láttuk még... Mindent elárul rólad. Valami sznob ember lehet vagy csak beképzelt, akinek a szava szent (legalábbis ezt hiszed) és mindegy ki mit mond.


Gratulálni tudok hozzá, hogy elaludtál a Teneten, én pedig élveztem. Ha én azt mondom, hogy jó film, akkor mi van? Semmi... Max fortyogsz magadban, hogy "na ez se tudja milyen egy jó film, idióta".


A Tőrbe ejtve konkrétan zseniális a szememben. Persze lehet (sőt biztos) nem fogott meg mindenkit ennyire a film, de többnyire tetszett a az embereknek. Kívancsi lennék, hogy a "te szinteden" mi a jó film.

2020. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudod te mi az a szubjektív vélemény?

Nekem nemjött be a Tenet, sem a műfaja, sem a története (aminek csak a vázlatát értettem). Igen a tőrbe ejtve zseniális darab, egy furfangos csavaros krimi, többször is láttam itthon. Maga a Dűne nekem semmitsem mond, nemtudom hogy eszik vagy isszák, de azt tudom hogy mindenki lemegy lemegy tőle hídba. Ez az előzetes alapján nekem ez valami elvont sci-fi, ezek a nano ruhák, az a féreg ott a sivatagban.. Nekem baromi gagyi, meghát nem is érdekelnek az ilyesfajta mozik.. Mi a jó film? Ez elég tág fogalom így...

2020. szept. 13. 20:53
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy újabb provokáló emberke vagy.. Fortyogsz magadban.. Aha.. Na és te miért mondassz rólam ilyent mikor nem is ismersz.. És miért gratulálsz csakmert elaludtam egy katyvaszos Nolan mozin? Jaa megvan mert Nolan fanboy vagy mi? Ami Nolan az szent, ha értjük ha nem. Ezt bizonyítja a 8+ IMDB szám úgy, hogy szerintem isten igazán nem értette 1 ember sem az a filmet.. Ja de, Nolan biztosan
2020. szept. 13. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Azt a rohadt...


Akkor ezt figyeld.



Te: tőrbe ejtve tetszett - 1x nézős


Ismét te a kommentben: Igen a tőrbe ejtve zseniális darab, egy furfangos csavaros krimi, többször is láttam itthon.


Ezek után még mondanom kellene bármit? Szerintem nem, de megteszem, csak azért, hogy ne legyen az, hogy egy valamibe kötök csak bele. Ami egyébként jogos, mert saját magadnak mondasz ellent, itt látszik, hogy át sem gondoltad, amit írtál, csak arcoskodni akartál a provokáló kérdésekkel.


Nem ismerjük egymást, így nem tudhatod, de ha olyan filmet készített volna Nolan, ami nem tetszett, akkor azt írnám. Spielberg az egyik kedvenc rendezőm, de nem egy filmje van, ami nem tetszik. Rég nem vagyok már fanboy semmilyen téren sem. De nyilván ezt sem tudhattad, de azért jó volt odahányni.


A másik és egyben legfontosabb, de eskü, hogy nem beléd kötni akarok, meg hülyének nézni téged, de kérlek olvass utána, hogy mit jelent az, hogy szubjektív. Aztán olvasd el, hogy mit és hogyan fogalmaztál meg a kérdésedben. Rohadt messze áll a szubjektív véleménytől.


A Tenet borzalmasan rossz film lett. Ezt írtad. Ezt tényként közölted. Ha szerintem pedig nem rossz, akkor mi az igazság? Most akkor rossz vagy sem?


Kérdésben: És ahogy néztem idén már nem is kapunk jó filmeket, az a bizonyis Dűne valami amiért mindenki odavan szerintem borzalmas valami, bár nemismerem a történetet szóval nemszólom le


Most komolyan? Konkrétan egy mondaton belül ütötted agyon a saját szavad. Ott kezdődik, hogy te magad írtad, hogy nem tudod mi az a Dűne, de előtte azt írtad, hogy borzalmas. Majd azt, hogy "...nem szólok le".

DE HÁT MOST SZÓLTAD LE.


Meg sem jelent a film és máris leszólod, mert nem szereted a sci-fit... Legalábbis erre utaltál most a válaszban... Erre vissza is lehet vezetni a kérdésed...

2020. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Magát a tőrbe ejtvét moziban 1x láttam, de a végét itthon még jópárszor megnéztem igen.. Ja és a zenéjét is néha meghallgattam ez is a bűnöm hopszaa. Persze hogy leszólom a Dűnét. Nemismerem, de amit ebben az előzetesben láttam ebből a világból az nem az én műfajom, számomra borzalmas. Csak hogy parasztkodjak, Spielberg a nagy gagyi király, a Párbaj volt az egyetlen zseniális filmje, utána folyamatos alulmúlások, egyre többet vett ki a filmjeiből. Lásd Cápa, ahol a csőrös kamion helyére egy nagy hal lép.. Talán még Indiana Jones volt jó, illetve a Schindler listája. Igen rossz a Tenet, de ez az én véleményem róla. Nolan is egyre jobban alulmúlja magát.. Dunkirk, Interstellar.. Tudom tudom hatalas mélységek vannak az ő filmjeiben, felnem foghatjuk mekkorák. Nolan egy jó rendező, aki össze vissza kuszálja az időt, ezmelett a filmjei televannak hatásvadász jelenetekkel (itt segít be Hans Zimmer papa). De legalább ő jó zenéket rittyent alájuk. Engem sosem érdekeltek a Nolan filmek, A Batman:Kezdődik! volt az egyetlen film amit kedvelek tőle. Na de hogy mire is gondoltam? Idén nemkaptunk semmi nagyot, semmi ütős filmet. Tavaly ottvolt az Aszfalt királyai például ami nálam mindent vitt. Most meg ilyen Nagypapa hadművelet, Staten Island királya, Téboly ilyesmik mennek. Ezek mind mind jó filmek, de semmi extra igazából. A James Bond filmeket pedig nemszeretem, tehát a Nincs idő meghalni nemérdekel. A Kingsman pedig megint csúsztatva lett
2020. szept. 13. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehát akkor Nolan szar, Spielberg szar

Mindenki szar

Te pedig tökéletes. Boldog életet. Veled érdemben vitázni rémálom, úgyhogy abba is hagytam.

2020. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Provokáló? Miért akarnék bárkit provokálni..?? Inkább az a sznob aki elmegy a Tenetre csak hogy ne vesszen ki a sorból és bizonyítsa mekkora tisztelője ő is Nolannek, de a film első órájánál elveszti a fonalat.. Miért? Azért mert egy kibogozhatatlan logikai bukfenc az egész alkotás, de mivel Nolan ezért jó. Engem nemérdekel ez. A Dűne világáról semmitsem tudok, csak annyit hogy e szó hallatán mindenki orgazmust kap. Erre jön egy előzetes, mondom lessük meg mi is ez.. Nano ruha, sivatag, óriás fér..Kikapcs.. Nem a műfajom, számomra idegen ez a világ, nemérdekel az a film.
2020. szept. 13. 21:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Spielberg nem szar, A Párbaj mai napig az egyik kedvencem, és a cápát is nagyon kedvelem. De tény ami tény.. Sosem tudott a Párbaj szintjéhez méltó filmet készíteni, ha ott megáll, valsz másképp neznek ma rá. Azért durva hogy ez a rendező megrendez egy párbajt, ma pedig ready player one-t rendez. Ehez nemtudok mit hozzatenni, sajnalom. De ahogy mondtam sok filmet kedvelek tole, a Párbaj meg mestermu a szememben
2020. szept. 13. 21:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Épp ezaz.. Hogy vita.. Én nem akartam veszekedni, de te leszólsz a fogalmazásom miatt, és a véleményem miatt is, teljesen idiótának állítottál be csakmert számomra valami szar vagy éppen nemjó. Illetve ez a fortyogsz majd magadba már kisebb provokálás is. Ha leírod nekem hogy mik tetszettek neked idén, vagy mik nem, vagy éppen azt hogy miket vársz az teljesen rendben lett volna. Sőt még az is hogyha aztmondod hogy márpedig neked Tetszett ez meg amaz. Nemharagszom, értem amit akartál és jogos is, de légyszi hadlegyen velemenyem.. Nemértettem a Tenetet, nem a műfajom, üresek a karakterek számomra, egyszerűen nemjött be az egész.
2020. szept. 13. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!