Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek idén volt igazán...

Szerintetek idén volt igazán jó film a mozikban?

Figyelt kérdés
A tőrbe ejtve tetszett - 1x nézős, Az átok háza életem legrosszabb horrorja, A Bad Boys 3 nemtetszett, A Staten Island királya szívmelengető kis film volt de nem estem hanyatt tőle. A Tenet borzalmasan rossz film lett, elaludtam úgy 40p után. A Téboly egy remek kis thriller lett de 1 nézés bőségesen elég. És ahogy néztem idén már nem is kapunk jó filmeket, az a bizonyis Dűne valami amiért mindenki odavan szerintem borzalmas valami, bár nemismerem a történetet szóval nemszólom le. 2020 nekem az ilyen 1x nézős filmek éve, igaz olyan sok filmet nemláttam moziban, de nem js fogott meg nagyon semmilyen előzetes..

2020. szept. 13. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#6


Számomra a Ford v Ferrari lélektelen és indokolatlanul hosszú volt, minimális emberi dimenzióval. Szerintem közelébe nem érhet az olyanoknak, mint a Portrait of a Lady on Fire, Parasite vagy a Lighthouse.


A Tenet meg nekem tetszett, bár kétségkívül Nolan gyengébb filmjei közé tartozik.

2020. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!