Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmek amiket utólag le...

Filmek amiket utólag le próbál tagadni vagy felejtetni a szereplő?

Figyelt kérdés
Most szenvedtem végig a Király nevében 2. című remekművet. Nem nagyon értettem a lényeget ezért gondoltam utána nézek Wikipédián. Végigolvastam, de a szereplők között nem találtam meg Jason Stathamet pedig főszereplő volt. Aztán IMDB-n a színész filmjei közt sem találtam meg eme remekművet. Mondjuk én is tagadnám ahogy tudnám. Stáblistát nem néztem meg. Milyen ilyen filmek vannak még ahonnan utólag ki lett írva valaki pedig szerepel a filmben?

2020. szept. 13. 20:27
 1/7 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Statham az 1. részben szerepelt, a 2. részben Dolph Lundgren a főszereplő.
2020. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

1: imdb nem szentírás, sok hiba van benne és sok hiányosság. Ahogy a neve is mondja Internet adatbázis. Az Internet meg nem éppen a megbízhatóságáról és hitelességéről híres.


2: Wikipedia szintén hiányos és kitalált részekkel töltik fel, ami bulvár és urban legend eredetű infókok alapszik. Valaki ebből csinál műsort, mennyire kamu dolgokat ír a wiki elő személyekről.


3: Stattammel beszéltél személyesen és letagadta? Nem?

2020. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 az eredeti DVD van meg sajnos. Vagy a DVD-t rontották el vagy az internet oldalakat :)
2020. szept. 14. 01:46
 4/7 anonim ***** válasza:
valamit nagyon benéztél, ha az eredeti dvd-dben Stathamet vélted látni Lundgren helyett
2020. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jól van ez így? ***** válasza:

A király nevében

(In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale) (2006)

[link]

[link]


A király nevében 2.: Két világ

(In the Name of the King 2: Two Worlds) (2011)

[link]

[link]


A király nevében 3. (In the Name of the King: The Last Mission) (2014)

[link]

[link]

2020. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Saját képek. [link]


nem tévesztem össze a színészt.

2020. szept. 16. 01:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz a borító, ez az első rész olvasd el a tartalmát ott kiderül .
2020. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!