Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi fog még történni a Miután...

Mi fog még történni a Miután című filmsorozatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hete néztem meg a Miután összecsaptunk című filmet. Az első rész is tetszett, de a második még jobb volt. Sajnos nincs időm elolvasni a maradék két könyvet, a filmek pedig kitudja mikor jönnek.


Esetleg nem lenne valaki aki olvasta a másik két könyvet is és összefoglalná nekem a két könyv történését?

Nagyon megköszönném! :)


2020. szept. 16. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok még plusszba hogy kiderul Hardinnak Vance az apja.
2020. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 3. részt már elég régen olvastam szóval arra emlékszem hogy találkoztak Tessa apjával aki hajléktalan ezért befogadják,veszekednek mert Tessa Seattlebe akar költözni de nem mondta el Hardinnak, kiderül hogy Hardin apja Vance.Hardin és Tessa ismét "szakítanak".Tessa elmegy egy buliba ahol ott van Steph és az egész társaság, meg akarják Tessát erőszakolni és ezt videóra venni, de szerencsére Zed megtalálja Tessát.Tessa Seattlebe költözik.Persze ebben a részben sem marad el a fölösleges drámázás, folyton veszekednek,szakítan,megint összejönnek stb.


Lehet hogy nem időrendi sorrendben írtam de eléggé összefolyt minden.


A 4. részre szinte alig emlékszem, annyi maradt meg hogy TÉNYLEG szakítanak és sokáig nem találkoznak, de majd nyilván újra egymásra találnak és összeházasodnak és gyerekeik lesznek.


VÉGE

2020. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és később Tessa apja meghal és ő talál rá :/
2020. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!