Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter 7/1: Miért kell...

Harry Potter 7/1: Miért kell hordani a medált (a horcruxot)?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy ugye amikor Harry sokáig viselte megváltozott a viselkedése, erre mondta Hermione, hogy hordják felváltva. De miért kell egyáltalán hordani? Történik valami, ha egy bizonyos ideig senki nem viseli, csak mondjuk Hermione táskájában vagy a sárorban hagyják?


Gondolom, biztos benne van a könyvben de jelenleg még csak a Félvér Herceget olvasom, így nem tudom.


Köszönöm, ha válaszoltok!



2020. szept. 17. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert náluk nagyobb biztonságban volt, mint mondjuk Hermione táskájában. Vagy csak nem akarták elveszteni.
2020. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem erre a könyv sem tér ki konkrétan, ezt érezték a legbiztonságosabbnak. Sokszor kerültek olyan helyzetbe hogy hirtelen kellett rohanni, ha bárhol máshol van a medál (táskában, sátorban, etc.), könnyen elképzelhető hogy hátramarad és újra elveszik a nagy igyekezetben, ahhoz pedig túl fontos.


A könyvben amúgy ennyi van róla:


"Keep it safe till we work out how to destroy it," Harry replied, and, little though he wanted to, he hung the chain around his own neck."

2020. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Emlékeim szerint nem jöttek rá eleinte, hogy ez nincs jó hatással rájuk bár ez nem biztos. Meg tény hogy ez a biztosabb megoldás, túl fontos dolog volt, hogy csak úgy ledobják valahova.
2020. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Elég hamar rájöttek, de még ezután is hordták.
2020. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Erre nem tér ki a könyv,de szerintem azért,hogy kis viszályt szítson az író köztük,hogy feldobja a storyt.
2020. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak biztosra akartak menni, biztonságban akarták tudni. Nehogy elvesszen. De amúgy nem írja a könyv, hogy miért.
2021. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!