Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor most hány részes a...

Akkor most hány részes a Harry Potter? 7 vagy 8

Figyelt kérdés
Ugye van ez a színdarabján íródott 8.ik rész (Harry Potter és az elátkozott gyermek) és nem tudom hogy mennyire tartozik a többi részhez...

#film #könyv #rész #fan #harrypoter
2018. márc. 22. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:

A filmben a 7 könyvet 2 részben valósították meg.

A könyv 7 a film 8.

2018. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Maga a 2 részes színdarab meg 19 évvel a könyvek története után játszódik.

Az eredeti 7 részes könyv sorozatba azért nem illik bele, mert nincs megtartva a tematika, az események távol vannak egymástól. Ez egy követelő történet a HP világban, de nem kapcsolódik szorosan a heptalogiához.

2018. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom, nem is arról beszélek, hanem az ujrol ami 2016 ban jott ki egy szindarab alapjan es nemtodom mennyire kell hozzá számolni...

Azert koszi

2018. márc. 22. 18:38
 4/10 A kérdező kommentje:
A komit az elsonek irtam, csak azota jott
2018. márc. 22. 18:38
 5/10 A kérdező kommentje:
#2köszi, igy mar világos😅
2018. márc. 22. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elátkozott gyermek az eredeti Harry Potter sorozat után játszódik, igen. Gyakorlatilag folytatás.
2018. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzászámolni, a HP sorozat 7 könyv és 8 film, ezen kívül jelent meg még több könyv (és most már filmek is).
2018. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elnézést az első miatt : félre értettem a kérdést, azért pótoltam 2esben :)


Amúgy vannak előzmény filmek és művek is.

FanFiction téren is. És azok is színvonalasak.

2018. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg köszi a soj segítséget, végre értem, már nem hagyott nyugodni ez a gondolat!😅
2018. márc. 22. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elátkozott gyermek HP folytatás. Rowling a nevét adta hozzá, szóval teljesen hivatalosan a HP világ részét képezi. (Akárki akármit is gondoljon róla.) Fel lehet fogni 8. kötetnek, vagy egy extra történetnek, teljesen mindegy. Ez kb. olyan, mint a Legendás állatok és megfigyelésük, ami meg tulajdonképpen egy HP előzmény sorozat. (Sőt Az elátkozott gyermek még jobban is kapcsolódik, hiszen ott vesszük fel a történet fonalát, ahol a 7. könyv befejeződik, csak itt a középpontban már nem Harry áll, hanem az egyik fia)


Szóval, a Harry Potter, ami Harry iskolai éveit mutatja be és a harcát Voldival 7 kötetes, de a Harry Potter világához Rowling még most is ír történeteket. (Épp most írja a Legendás állatok forgatókönyvét és még kitudja, milyen egyéb történeteket dob majd még ki idős koráig...)

2018. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!