Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Animéről,...

Mit gondoltok az Animéről, mangáról?

Figyelt kérdés
Mit szóltok hozzá? Melyik a kedvencetek? Melyiket utáljátok a legjobban és miért? Szerintetek cinkes? éreztétek már úgy hogy jó lenne valamelyik karakter helyében lenni?
2010. aug. 7. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeretek mangát olvasni, animét is szoktam nézni néha.

shounen ai, yaoi - kedvenc műfajok, ezekből bármelyik karakter helyébe szívesen lennék XD

2010. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
Borzasztó,társadalompusztitó idiótaságnak tartom.
2010. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kifejtenéd? kiváncsi vagyok miért nem szereted őket...
2010. aug. 30. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs különösebb bajom velük, unokatesóméknál folyton a naruto köteteket olvasgatom ha unatkozok. Az animék is rendben vannak, habár én nem nagyon bírom őket, mert nagyon nehéz igényeset találni. (Persze ez egyéni ízlés kérdése, de nálam egy szamurájos anime, amiben egy kardpárbaj tovább tart 10-15 másodpercnél [a valóságban sem volt több] az már nem nyerő.) Mind1, én nem kívánom erősíteni az animefanok társaságát.

Szóval nem vagyok valami nagy mangafan vagy animefan, az animéseket, meg kifejezetten utálom...

2011. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!