Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a Szaffit?

Szeretitek a Szaffit?

Figyelt kérdés
Igazából csak minap barátnőmmel beszélgettünk és valahogy szóba kerültek a régi mesék. Aztán mikor mondtam hogy nekem ez a kedvencem senki sem tudta hogy melyik mese az. Pedig annyira idős sem vagyok csak 27 jelenleg de valahogy gyermekkoromban mégis ezt néztem szerintem a legtöbbet. Ti ismeritek illetve szeretitek? Vagy ha nem mi a kedvenc gyermekkori meséltek? Szívesen nosztalgiazok illetve ismerek meg újakat is. 😊

2020. okt. 4. 02:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Barátnőimmel. Telo átjavította 😃
2020. okt. 4. 02:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem és szeretem is.Régi mesék közül nagyon sokat szeretek,pl:Macskafogó,Sárkány és papucs,Vili a veréb,Hugó a viziló,Minden egér szereti a sajtot.
2020. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még kazettán is meg volt. Mivel a húgom nem tudta kezelni a lejátszót folyton én dobtam be.

Már vagy tucatszorra néztem meg vele és ilyen esetekben az ember többnyire megutálja az adott pl. rajzfilmet, én éppen ellenkezőleg megszerettem.


Ha egy kis nosztalgiázásra vágysz nagyon ajánlom a RetroShock-tól a Gyermekkorunk meséi című videókat:


[link]


ez a 2. rész ami nekem jobban tetszett, már csak a videó végén lévő pár perces elgondolkodtató monológ miatt is.

2020. okt. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a macskám neve is Szaffi :)
2020. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem én is. Legalábbis láttam gyerekként, de nem emlékszem már rá.

A kedvencem a Tom és Jerry volt, illetve a Power Rangers.

2020. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!