Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Scarlett Johanssonnak vagy...

Scarlett Johanssonnak vagy Emilia Clarke-nak kellene már inkább Oscar díjat adni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 23:36
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%
Ha már mindenképpen, akkor Scarlett Johanssonnak. De szerintem neki is legalább 10-15 év múlva.
2020. okt. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyiknek se, az a díj mára egy túlértékelt valami lett, pár év aztán már úgy is csak azok a filmek kaphatnak, illetve az abban szereplő színészek amiben van fekete, meleg, transszexuális meg ki tudja még milyen szereplő...
2020. okt. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Scarlett megérdemelné, a Jojo rabbitben is nagyon jó volt, meg a Házassági történetben is, szerintem simán kijárna neki.

Emilia Clarke-ot nem hasonlitanám össze vele, nekem ők ég és föld.

2020. okt. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

e.c. a terminátoron kívül játszott más filmben egyáltalán?

csak mert oszkárt mozi filmekre osztanak.

2020. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindketten elképesztően jók, Emilia szerintem különlegesen tehetséges színész, de ha a kettő közül kell választani, akkor nem is kérdés, hogy Scarlett.
2020. dec. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!