Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki segít értelmezni?

Valaki segít értelmezni?

Figyelt kérdés

Nézem a Cobra 11-et, de nem értem az évadok sorrendjeit.

24 évad van, vagy 41? Hogy is van ez?



2020. okt. 8. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
47 évad van az imdbn feltűntetve vagyis hogy az megy most is
2020. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A port.hu-n 24 évadot írnak, de máshogy vannak elosztva a részek. Pl.: A 24. évad ott a 41.-nek felel meg. A részekkel vagyok igazán bajban... Hogy azok hogy vannak?
2020. okt. 8. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Mindegyikben más a részek száma

2020. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Németországban egy évben két évadot adtak le , tavasszal az egyik, ősszel a másik. Közte volt egy ilyen nyári szünet féleség. A számozásos kavar emiatt alakult ki, mert valahol egy évadnak kezdték számolni, máshol meg külön évadnak. Imdb, Sorozatbarát stb szerint 46 van, Rtl szerint pl 24(?) vagy ilyesmi...
2020. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, németben egy évben két évadot adtak ki, de nálunk ezeket egybevették, és így kereken a fele lett. A magyar számozás szerinti 21. évadtól van egy kis gubanc (nem tudom miért), mert Alex utolsó évadából két epizódot nálunk később mutattak be, és azt már a 21.-hez számolják, plusz Paul német szerinti első két évada után a német harmadik évadát megfelezték, és az elejét még a magyar 21.-hez rakták, de a másik négy epizódját már a 22.-hez. A magyar 22. lényegében csak másfél német évad. Ebből adódik az, hogy Paul utolsó német szerinti évadját (az a 46.) hogy fogják majd a magyarban számozni 25.-nek, mert az csak 10 epizód lenne, ami kevés lenne egy magyar évadba, viszont az majd idétlen lenne (számomra legalábbis), ha a 25. évad egyik fele még Paulról szólna, a másik meg már Victoriáról.
2020. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Juj, de bonyolult. :D Nagyon köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 14. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez úgy van, hogy minden évben van egy tavaszi évad, és egy őszi évad. Tehát egy naptári (január 1 - december 31. között) évben van 2 évad. És az első évad 1996 tavaszi évad volt, a második pedig 1996 ősszi. Tehát 1996 március - 2019 december között volt összesen 24 teljes év azaz 48 évad. És akkor 2020 tavaszán még a Covid-19 korona vírus kezdetén készült egy fél évadnyi epizod. Így hivatalosan 49 évadot tartanak számon a németek. Sajnos az IMDB is hibásan írta. Ezt a 49 évadot a német RTL-től kapott hivatalos Cobra 11-es e-mail hír levélből tudom. Sajnos viszont a Corona virus miatt bizonytalaná vált a Cobra 11 sorsa. De az utolsó 49. évad mézetségi adatai alapján, nem biztos hogy lesz új évad. Egyrészt a 49. évadadnak volt a leg alacsonyabb a nézetsége. Úgyanis sokan nem nézték jó szemmel hogy Semir női társat kapott. A másik amit már emlitettem a Corona virús miatt amúgy is fel függesztésre került a Cobra 11 forgatása.
2021. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!