Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régebbi két részes Herkules film?

Régebbi két részes Herkules film?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyerekkoromból emlékszem egy Herkules életét feldolgozó filmre. Két részes volt és nagyjából az eredeti mitológiai cselekményről szólt. Tisztán emlékszem hogy benne volt a hidra. Ami még dereng, hogy úgy kezdődött hogy megvakítják Theiresiast a későbbi jóst mert meglesett valami Héra kultuszt, illetve hogy Héra két kígyóval próbálja megölni a még csecsemő herkulest amikből később karpántokat készítenek. Nagyjából ennyi dereng róla. Sajnos seholsem találom neten. Valaki meg tudná mondani a pontos címét, illetve hogy kb mikori film? én olyan 90-es évek végi 2000es évek eleji filmre saccolom mert már jó 15 éve láthattam a tévében. Ha valaki ráismer előre is köszi a segítségért.



#film #Hercules #Herkules #Héraklész #Heracles #Herkules film
2020. okt. 14. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. Nagyon szépen köszi. Kicsit jobb minőségű filmre emlékeztem ennyi év után, valószínűleg ezért siklottam el felette. :)
2020. okt. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!