Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix vagy HBO Go?

Netflix vagy HBO Go?

Figyelt kérdés

Gondolkodom előfizetése,jelenleg Netflix próba hónapon van. De azt veszem észre több a szinkronizálatlan és feliratos normális,új film és sorozat mint a magyar szinkronos.

Ez ami nem tetszik,és csodálkozom rajta is,mivel ennyi reklám és idő után minimum,hogy szinkronos filmeket ad. A GOt nem ismerem. Az is ilyen elmaradott? Vagy inkább érdemes azt? Ismerősök azt mondják,nem nagyon frissíti a felhozatalt a Netflixel ellentétnen


2020. okt. 17. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem tudom neked megmondani, hogy melyik a jobb számodra, de HBO-n minden tartalom minimum feliratos, de a legtöbbre még szinkron is érkezik.
2020. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hbo gon tobb a magyar szinkren!

A netflixen alig van, ott csak feliratosak vannak

2020. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Az én többéves tapasztalatom, hogy az HBO Go-nál is csak azok a filmek, sorozatok szinkronosak, melyek vagy mozifilmek, vagy valamilyen tévécsatornán már mentek, vagy a magyar HBO-n már láthatók voltak. Minden más, ami csak HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax2 csatornákon került műsorba, az sokszor csak feliratos, mert a tévében is így ment le.


A Netflix esetében pedig költséghatékonysági szempontból egyébként Magyarországon a tévében szinkronosan már műsorra került filmeknek sincs szinkronja, csak felirat vagy az sem, ellenben az új saját gyártású vagy forgalmazású filmjeikhez készül szinkron.


De igazából ezek a streamingszolgáltatások Magyarországon rétegigényt elégítenek ki Magyarországon, a többség RTL Most+ és a TV2 csoport weboldalain szereplő tartalmait nézi nem linerális műsorként. Egyébként alternatív megoldás lehet számodra, ha a szinkron nagyon fontos, a Telekom TVGo Moziklub, ott emlékeim szerint minden tartalom szinkronos, csak az meg nem működik okostévén jelenleg legjobb tudomásom szerint és castolni sem lehet nagyképernyőre.

2020. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Én voltam HBO Go-n, még anno a Trónok harca miatt vettem meg, viszont azon kívül soha semmi értelmeset nem találtam ott. Most próbálom a Netflixet, az szerintem sokkal színesebb, több minden van rajta. Az tény, hogy szinkronban jobb az HBO Go, de nekem megteszi a feliratos is.
2020. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Netflix. Egyértelmű.
2020. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!