Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a TV2...

Mi a véleményetek a TV2 Nicsak ki vagyok című álarcos, énekes műsorárol?

Figyelt kérdés
Én mindig az RTL-EST néztem a tv-ben, a TV2-set pedig más nap a neten ,csak mert érdekeltek, hogy kik vannak a jelmez alatt. Összekapkodták az egészet. A jelmezek nagyon gagyik, ahogy látom a 2. évad sem lesz különb. Egyáltalán nem titkolták, hogy playback, még viccelődtek is röhögve,h kitudja van-e belül is mikrofon, ami persze nem volt. A bohóc a bohócfejéhez tartotta a mikrofont, amikor levette a maszkot az arca nem is ott volt, hanem 1-2 fejjel lentebb. A Gésa a side to side rapelős részénél össze-vissza mozgatta a mikrofont a feje fölött. Persze így énekel idegen nyelveken, amikor a magyar beszéd sem teljesen megy Gáspár Evelinnek. A róka meg a hasánál tartotta a mikrofont. Az még oké, hogy eőre felveszik, de miért nem a szájukhoz tartsák a látszat kedvéért. Nagyon sok autotunet raktak rájuk, még abban sem vagyok biztos, hogy mindig azok énekelték el a stúdióban, akik a maszk alatt voltak.
2020. okt. 22. 07:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Az rtl-n nagyon ciki a zsűri. Instant szekunder szégyenérzet. G. Laci mekkora egy ízléstelen ripacs lett, pedig cigány létére egész normálisnak tűnt még anno a Megasztárban.
2020. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
A TV2-ős sokkal kielégítőbb érzést ad az embernek, mert ugyanannyi idő alatt több "cirkuszt" kap. Több leleplezést. Illetve a zsűri valahogy jobb, nem olyan septében összekapkodott ismétlődő személyiségek, mint az RTL ripacsok.
2020. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

12es

Fogadd el,vannak akik szeretik

Mi nem mondjuk hogy tv2 ripacsok

2020. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze én elfogadom, hogy szeretik, azt is ha a másikat, nem sok vizet zavar.

A ripacskodás szó meg szerintem tökéletesen megállja a helyét, mert amit az RTL-en csinálnak az közröhej. Nem mondom, hogy a tv2-s jobb, de na...

2020. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy Adél meg Bea inkább a hangosabbak, élénkebbek, Laci nem annyira, se Balázs.
2020. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!