Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor hogy is van?...

Most akkor hogy is van? (Szólíts a neveden)

Figyelt kérdés

Elio a könyvben biszexuális. Viszont a filmben is biszexuális? És Olivér?

Na meg mikor Elio apukája azt mondta ,,éreztem már hasonlót''=vagyis az apukája is biszexuális valójában?


Lehet hülye kérdések, de ezekre nem tudtam rájönni.



2020. okt. 22. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2020. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lacás1976 ***** válasza:
Nekem úgy jött át Olivér inkább csak a látszat miatt flörtöl nőkkel. Elio meg még csak kereste magát, én is dugtam nővel (igaz csak egy prostival) mégis full meleg vagyok. Apukája meg elmeséli neki is majdnem összejött valami fiatal korában, úgyhogy ő is vonzódott a pasikhoz.... A könyvet még sajnos nem olvastam.
2020. okt. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Ha nem olvastátok a könyvet, akkor nem igazán tudtok válaszolni a feltevésre.

Illetve a folytatásban még több info is benne van.

2020. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom mennyire késő, de nekem a könyvből úgy jött le, hogy biszexuális (a szavakból, amelyekkel jellemezte a lányokat) és még keresi önmagát. Nagyon ajánlom, hogy olvasd el a könyvet, teljesen más , mint a film és a legtöbb kérdésedre választ is kapnál. Oliver, ahogy az 1. válaszoló írta csak a látszat miatt keresi a nők társaságát, viszont (SPOILER) mivel a film és a könyv végén összeházasadik egy nővel, valószínűleg ő is bi. Az apukájában biztos vagyok, hogy MÁR nem érez semmit a férfiak iránt, de amikor fiatal volt, volt egy hasonló kapcsolatban része. (Bocsi, ha kicsit zavaros xd)
2020. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az apukája csak a szerelemről beszélt. Hogy ő is érzett már hasonlót, mert a könyvből kiderül, hogy ELio anyukájával nincs olyan kapcsolatuk (mármint úgy el vannak, de nincs köztük olyan óriási szerelem). Ja, és a második könyvben pedig megtalálja a szerelmet. Határozottan nem hiszem, hogy lett volna régebben pasival. A filmet is most néztem újra, ha figyelsz rendesen, úgy jön le, hogy a szerelemről, a kapcsolatukról beszél, mivel Elio meg Oliver között akkora szerelem van, hogy sosem tudnak túllépni rajta. Randizgatnak, vannak további párjaik, de a másik végig ott marad a képben és nem tudják elfelejteni egymást. Ezért is sok év múlva (a második könyvben) összejönnek. Szóval, szerintem csak erről az óriási szerelemről, kötődésről beszél.
2021. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!