Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavar ennyire hogy...

Csak engem zavar ennyire hogy a mostani tinisorozatok mindig csak a szexel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Értem és hogy a mai 15-16 éveseket ez foglalkoztatja, de nem értem miért kell így az arcomba nyomni azt hogy ha 16 évesen nem vesztetted el akkor gáz vagy... pl. a Never Have I Ever sorozatban is a főszereplő 15 éves de már egyéjszakás kalandokat szeretne. Lehet hogy én vagyok túl régimódi de ez engem nagyon idegesít.

2020. okt. 24. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én csak azt nem értem ha idegesít akkor miért nézed, főleg mikor annyi sorozat közül lehet válogatni.
2020. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez foglalkoztatja őket, nyilvánvaló hogy ez fog visszaköszönni a popkultúrából is. Itt találkozik a kereslet a kínálattal. Ennek a korosztálynak szánt tartalom ilyenekkel lesz tele, jobb ha lemondasz róluk.
2020. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ez a trend, ennyi. Én nem nézek ilyen sorozatokat, mert már rég kinőttem ebből a korosztályból.
2020. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
2-es, rosszul tudod. Ezt kapják, ezt tolják az arcukba, így persze, hogy ez érdekli őket, mert nem nagyon vannak más tinisorozatok mostanában. És ugyebár, sok tizenéves akar olyan lenni, hogy a sorozatbeli kedvence, őket utánozzák, majmolják. Ezért ilyen a mai (de)generáció.
2020. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én 18 éves vagyok, és én is inkább jobban preferálom az olyan sorozatokat, ahol ha van is romantikus kapcsolat, nem arról van szó, hogy a 16-17 éves főszereplő végig arról beszél, hogy mennyire leakar már feküdni valakivel. Mármint, sok tinisorozatban van szó a szexualitásról, csak sokkal diszkrétebben. De a mai tinisorozatok többségében elég nyíltan beszélnek ezekről. Nekem pl. anno a kedvenceim voltak a Vámpírnaplók, Teen Wolf, Pretty Little Liars.. ott is volt szó ezekről a dolgokról, de nem erre volt felépítve a sorozat. De a Never Have I Evernek például az az alapja, hogy egy 15 éves kiscsaj mennyire leakar már feküdni valakivel. (SPOILER, a sorozatban sem azt kérdezi meg a csávótól a csaj, hogy lenne-e kedve elmenni randizni, hanem hogy valaha lefeküdne-e vele...) Ez nekem túl sok, mert szerintem egy 15 évesnek nem evvel kéne foglalkoznia, rá ér még jó pár évet vele, és rossz üzenetet közvetít avval a fiataloknak a sorozat, hogy a sorozatban is csak 15 éves a kiscsaj. Amúgy nem tudom, hogy ez az egész mennyire tükrözi a valóságot, mert az én közeli ismerőseim 15 évesen se voltak ilyenek, és most sem.
2020. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5/5 leakar???... le akar feküdni. Tanulni magyar 12 évig...

Egyébként nincs már SEMMI "szex" nélkül, sem vígjáték sorozat, sem zene, stb. Mindenhonnan ez folyik, mintha a kihalás fenyegetne :-)

2020. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mert ha a punci bizsereg, akkor abból a Walt Disney góréjának, Mickey egérnek lóvé pereg! :) Nézz régi ifjúsági sorozatokat, abban legalább nem tolják a szexet az ember képébe!
2020. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!