Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Légszíves valaki írna ilyen...

Légszíves valaki írna ilyen c-drámát?

Figyelt kérdés

Igazából mindegy hogy koreai vagy kínai dorama.


2 féle "változat" van ami érdekelne.


1.Egy olyan dráma amiben olyan időkben élnek mint a Switch of Fate-ben. Kb. talán az 1900 években nem tudom de ha valaki ránéz vagy ismeri azt a drámát tudja mire gondolok.


2. Olyan időkben mint már mondtam a S.o.W- ban de ebben valami olyasmire gondolok ahol a fiú az nem a tipikus "bad boy" vagy "hideg szívű" hanem kedves, és ő akar barátkozni de a lány itt úgymond a "hidegszívű" az hogy a vége mi lesz az mindegy csak ilyenre gondoltam


3.Mint a 2. Csak nem muszály abban az időben játszódnia



Aki nem tud mondani/ajánlani egyetlen drámát se akkor kérlek ne írjon esetleg ha kérdése lenne.

Meg még egy dolog. légyszíves mondjátok hogy melyik "változat".


Előre is köszönöm4



2020. okt. 27. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, kínai, kosztümös sorozatokat keresel. Itt egy gyűjtés:

[link]

2020. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kínai sorikkal nem igazán vagyok képben, szóval koreaiakat fogok ajanlani.


1. Mr. Sunshine

A századforduló környékén, a kibontakozó japán megszállás idején játszódik Koreában, érdekesen keverednek benne a hagyományos és a nyugati viseletek, épületek, szóval ez talán olyasmi lehet, amilyet te keresel.


3. Hotel Del Luna

Ez egy mai korban játszódó fantasy sorozat, de sok-sok régi korokra való visszemlékezéssel, szóval kosztümös jelenetek is akadnak bőven, itt hidegszívű lány - kedves fiú felállás van.

2020. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2020. okt. 27. 15:45
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es igen olyanokat de a Switch of Fate-ban vannak modern korra jellemző dolgok pl. amikor az egyik szereplőt kórházba viszik hasonlít a maiakhoz :D
2020. okt. 27. 15:46
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ha megnézed a ruháját kicsit más és ebben az időben már nadrágot is felvetttek

2020. okt. 27. 15:49
 6/6 Luca_Juski válasza:
2020. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!