Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki vagy doki című sorozat...

Ki vagy doki című sorozat Star Warson, Marvelen és Gyűrűk urán szocializálódott embernek mennyire lesz élvezhető?

Figyelt kérdés

Alapjaiban nem nagyon nézek sorozatot, de elhatároztam hogy itt kivételt teszek, és mostanra jutottam el oda hogy legyen is időm majd pár hónapig ilyesmire. Alapvetően annyira nem volt a képben ez a sorozat, de Karen Gillan miatt muszáj megnézni, mindent látni akarok amiben ő benne van. :D

Szóval ha én eddig Star Warson, Marvel filmeken, Gyűrűk urán, Harry Potteren meg hasonlókon "nőttem fel" mondjuk így, akkor nekem mennyit fog tudni nyújtani ez a sorozat? Elalvás lesz vagy várhatóan élvezni is fogom? Mert pl. a Star Trek filmeket dögunalmasnak találtam annak idején.



2020. okt. 27. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a 4 filmet élvezted akkor a Ki vagy Doki-t szerintem imádni fogod.. De nem az 1. évadtól van benne Karen Gillian és eléggé sok része van mert van egy régebbi is.. mindegy.. Sok szerencsét!
2020. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Doctor Who érdekessége, hogy hogy a Doctor elítéli az erőszakot, szóval az epizód vége csavaros. Nem az "erősebb kutya b.szik", hanem az okosabb. :)


Szóval ne űrcsatákat várj tőle, hanem inkább agymenéseket. (Bár néha néha vannak akciós részek is)


De amúgy mindig tud olyat mutatni, amit még nem láttál. Pl van egy olyan rész, ahol kisül, hogy a Hold egy tojás. Igen, jól látod, valaminek a tojása. Ehhez képest pár sima varázsló vagy szüperhős ludfing.

2020. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom én azt a sorozatot nagyon agyzsibbasztónak találtam gyerekkoromban is és most is.
2020. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na és végül belevágtál? Mi lett belőle?


Star Trekből pont nem a filmeket érdemes nézni, hanem a sorozatokat - abból se mindent válogatás nélkül (és az sem biztos, hogy az újakkal érdemes kezdeni).


Dr Who-ból sem biztos, hogy érdemes elsőre mindent megnézni. Vannak fontosabb, központi és érdekesebb epizódok, amik jobb rálátást adnak a sorozatra, ha csak a lényege érdekel - aztán ezek vagy behúznak annyira, hogy érdekelni fog annyira, hogy a vacakabb, néha akár kimondottan borzasztó részeket is el tudod viselni miatta, vagy legalább nem vesztegetsz annyira sok időt vele.

nov. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!