Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lenne egy tökéletes...

Milyen lenne egy tökéletes zombis sorozat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Adom ezt a kérdést! :D Imádom a zombikat, elkezdtem több sorozatot is, de egyik sem volt túl jó.


1, Legyen átgondolt. Ha több évadra tervezik, akkor előre gondolják ki a sztori menetét és ne erőltetetten folytassák. Továbbá, kötelezően se rakjanak bele ilyen vagy olyan karaktereket.

2, Legyen reális. Ne teremjen a semmiből ott 100 zombi, akit páran lazán elintéznek. Pl. a Walking Dead farmos évadának vége egyszerűen nevetséges volt.

3, Én azt adnám, ha a kezdetektől menne a dolgok bemutatása, lenne egy kerettörténet is. Oké, hogy a hétköznapi embereket eléri és bemutatják, de engem az is érdekelne, hogy tört ki, a kormány hogy rejtőzött el és hasonlók.

4, Legyen benne dráma is, de azért ne legyenek olyan részek, ahol egy zombi sincs.

5, Legyen kreatív. Legyenek olyanok, akik a zombik ellen kitalálnak valamit és olyanok is, akik használják őket. A zombik között is legyen többféle, esetleg mutánsok is.

6, És legyen véres. A zombik horrorba valók.

2020. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. nov. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!