Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért az alien a tökéletes...

Miért az alien a tökéletes organizmus az AVP/alien-sorozat szerint?

Figyelt kérdés
A predator sokkal erősebb,sok jelenetben puszta kézzel elbánik az alienekkel. Illetve azt értem,hogy a predatorok alkották őket,hogy vadászhassanak rájuk,de az alienek sokszor csak azért győznek,mert többen vannak. Érdekes,hogy 3 predator megy kb.1000 alienre...

2016. aug. 4. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A predatorok fegyverekkel győzik le az alieneket, míg azok pőre valójukban olyan halálosak, amilyenek. Tökéletes organizmus, mert a legszélsőségesebb környezetben is képes túlélni, az ereiben sav kering, ami miatt alaposan végig kell gondolni, hogy az ember hol és mikor ereszt belé egy golyót, mert a saját halálát okozhatja.
2016. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az Alien hang alapján közlekedik,tökéletesen illeszkedik,sav van a vére helyett és nem szükséges semmi fegyver sem vagy épp gondolkodás,hogy ölni tudjon.
2016. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És az Alien 4. hibridje? Az is tökéletes?

Vagy a predalien?

2016. aug. 4. 18:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha keresztezik valamivel az már nem sima Alien vagyis xenomorph.
2016. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De ha xenomorphot keresztezik xenomorphfal,akkor az is xenomorph,mint a predalien

Egyébként nem értem az alien fejlődéstörténetét. Mármint a tudósok szerint tökéletes organizmus. De akkor miért keresztezték az emberrel? Persze az eredmény egy csupasz űryeti lett,ami elég erős,de lomha,közelébe sem ér az eredetinek. A predalien pedig messze lekörözi az összeset. Szerintem.

2016. aug. 4. 23:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom újat akartak alkotni,hátha sikerül értelmes lényt belőle csinálni.Az alien az eredeti sztori.Nem a Predatorok alkották őket,ahogy te írtad...
2016. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az AVP szerint ők hozták létre ezt a fajt,hogy levadászhassák őket. Az Alien első részében,amikor megtalálják az űrhajót a tojásokkal,szerteszét predatorok holttestei hevernek.
2016. aug. 5. 00:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Predator holttestek? :D Én nem tudok erről. Az avp az külön sztori.Az alient kell nézni.
2016. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Újra megnéztem.

Az első részében a Tervezők holttestei vannak ott,nem a predatoroké,de valszleg a Tervezők a predatoroktól vették át ezt a fajt. A predatorok tudtommal hobbivadászat miatt tartották őket,de lehet,hogy a Tervezők biológiai fegyverként használták.

A predator ősibb mindkettőnél,talán ők alkották a Tervezőket is.

2016. aug. 5. 15:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem.Nagyon elvagy tévedve.A tervezők alkották az embereket,hogy az alien kikeljen belőlük.Az első Alien filmben amúgy csak 1 tervező van és az még él,csak ott le van fagyasztva.Az alien történetét kell nézni mégegyszer mondom.Az avp külön sztori,az alien az eredeti.Szóval utoljára leírom:

-Nem a predatorok hozták létre az alient

-A tervezők hozták létre az embert és abból akarták kikelteni az alieneket.

-Az alien pedig azért tökéletes organizmus,mert alkalmazkodó,sav van a vére helyett és nem kell,hogy valami fegyverre támaszkodjon,mint a predator és az ember,szóval még úgy is gyilkos,hogy hülye mint a s*gg.

2016. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!