Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Zöld íjász 3. évadában az...

Zetsu99 kérdése:

A Zöld íjász 3. évadában az árnyak ligájának emberei teleportálnak???

Figyelt kérdés
A 3. évad közepe fele, asszem 9. rész a démon feje 1 vagy ket nap alatt megjárta az utat. Mégis hogy? Hogy üzentek ilyen gyorsan ősöreg módszerekkel? A lánya meg néhány óra alatt utazott oda-vissza-oda... Nem értem az egész részt. Egyéb: valakinek van térképe a DC Földjeről, hol vannak a képzeletbeli települések?

2020. nov. 11. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Arról konkrétan információt nem találtam, de a DC képregények 2011-ben bevezetett The New 52 nevű korszakában, de ott is csak 2013 augusztusában bevezetett December Graystone nevű karakter aki csak egy egyszerű tag, képes vérmágiával a telekinézisre és a teleportációra.

Nem lenne meglepő ha képes lenne erre maga a fej is.

Térkép: a kommentben lévő a Flash sorozatból van és az elsődleges földön, a végtelen világok krízise utáni állapotot látod, és ott láthatjuk a leírásból, hogy Nanda Parbat=Nepal:

[link]

2020. nov. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Zöld Íjász 3. évad 9. rész amerikai premierje pedig: 2014 december 10.-én volt.

Lehet azokat a 2013-as képregényeket is felhasználták a sorozathoz, hogy ebben a DC világban ilyen is van. Egy egyszerű tag karakter képes rá, miért ne lenne képes rá a fej is?

2020. nov. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!