Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Boba Fett mikor és hol szerepe...

Boba Fett mikor és hol szerepelt a Mandalorian első évadának első részében?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az új, most megjelent második évadban szerepel, de én az első évadra vagyok kíváncsi, mert valahol olvastam hogy az első évad első részében is látni őt egy pillanatra. Nekem ez nem tűnt fel, tud valaki segíteni melyik részről van szó benne?

2020. nov. 12. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem az első részben szerepelt hanem a Tatooine-on mikor megölik a mesterlövész csajt a végén odamegy a holttestéhez és csak a lába látszik.
2020. nov. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1: mondjuk az pont kiderült, hogy nem lehetett ő, mert nincs nála a páncél. Cobb Vanth-ot láthattuk ott
2020. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De abban a jelenetben nem volt utalás a páncéljára csak egy random fejvadászra aki Mando nyomában jár. Azért gondolom hogy az már ő volt csak ez a második évadból derült ki.
2020. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4: Hát már hogy ne lett volna? Hiszen a lépései egy az egyben úgy hangzottak, mint Bobáé a Birodalom visszavágban.


És a második évad első részében kinek hangzottak ugyanígy a lépései? Hát Cobb-nak

2020. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De nyilván Boba Fettnek is úgy hangzanak a lépései akkor ennyi erővel ő is lehetett az :D ez akkor nem derült ki egyértelműen de más jelenetben viszont nem tudok róla hogy szerepelt volna az első évadban.
2020. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6: De Bobának a páncélja miatt hangzanak úgy a lépései :DDD
2020. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akárhogy is a jelenet célja az volt hogy Bobát felvezessék vele :D meg Cobbnak is ez lehetett a szerepe a páncél miatt ami gyanítom a későbbi részekben visszakerül majd az eredeti tulajdonosához.
2020. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Boba Fett nem térhet vissza, hiszen meghalt ha nem tévedek... Méghozzá megette a Sarlacc.
2020. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmmm... azt hiszem tévedtem. Hiányosak az ismereteim bocsi. Akkor nem halt meg.
2020. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2020. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!