Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a vámpírnapl...

Mi a véleményetek a vámpírnaplók c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé koppincs, mert az egész annyira tipikus...Egy ötszázéves vámpír aki beleszeret egy abban az időben élő csajszba, aki rájön h ő más...Akkor már ezerszer inkább twilight, mert abba legalább látszik h szeretik egymást. 16/l
2010. aug. 10. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is eléggé Twilight koppintás, de azért meg szoktam nézni már csak Damon miatt is :P
2010. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
xD. Én is csak miatta.
2010. aug. 10. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


olvasd el és megtudod


sztem sokkal jobb a vámpírnaplók mint az alkonyat és bocsesz de mind a ketten tévedtek a vámpírnaplók régebben megíródott mint az alkonyat az más kérdés hogy melyiket láttad előbb :P sokkal izgalmasabb a vámpírnaplók és nem az az unalmas nyálas kaki mint az alkonyat nekem ez a véleményem róla a linket meg olvasd végig nem csak én gondolom így :P

2010. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én nem tudtam h pont fordítva történt a dolog. :D Csak baromi hasonló a kettő, és mivel én a twilightot láttam, olvastam előbb azt gondoltam h ez a koppincs. :D És a twilightba sztem is sok egy kicsit a nyál, meg a hosszú csendek amikor bámulják egymást és nyögnek össze vissza. Egyébként egyik se a kedvencem, 16 vok, és azért annyira nem hiszek az ilyesmikbe...
2010. aug. 10. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább VD, mint Twilight... :S
2010. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Az 1. válaszolóval egyetértek :D

Ezerszer inkább Twilight, de azért én is meg szoktam nézni...Damon miatt :DDD

2010. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem inkább VD, de ez attól függ hogy ki mit szeret egy könyvben/filmben, a romantikát vagy az izgalmas fordulatokat. a Twilight a romantikára van kihegyezve, míg a Vámpírnaplók a fordulatokra.
2010. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a VD-t, nem láttam a Twilight-ot, így arról nem tudok nyilatkozni, de ez nagyon bejön :D Főleg Stefan miatt (:
2010. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem koppintja a Twilight-tot mert könyvben a Vámpírnaplók előbb volt.

Amúgy az elején ellenszenves volt,mert nem szeretem az ilyen vámpíros-szerelmes filmeket,de ez nem olyan nyálas mint a Twilight. Tetszik. Mondjuk nem lett a kedvenc sorozatom,de szívesen megnézem ha időm engedi.:D Amúgy én is Damon-t birom benne a legjobban.

2010. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hat nem tom h igy 14 ev utan mire mentek a velemenyemmel de azert elmondom sztm a Vampirnaplok 1000x jobb mint a twilight nem olyan nyalas es nincsen benne annyi kinos resz mint a twilightban es a vampiros dolog is realisabb meg a karakter is sokkal tobb mondjuk az n3m igazan tetszik h 1 szereplo 548837363836x meghal de ezen kivuo nincs vele problemam
jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!