Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a 'Dr Bubo'...

Mi a véleményetek a 'Dr Bubo' rajzfilm sorozatról? 39 epizódról tudok, kinek melyik rész tetszett a legjobban? Az epizódok végén elhangzó 'bölcs' tanulságok közül melyik volt szerintetek a legfrappánsabb? Szavazás: Kedvenc karakter?

Figyelt kérdés

Emlékeztetésképpen:

1. sorozat 1974 Most kezdődik a bál, Miért nyúl a nyúl, Egy király ne ugráljon, Krokodilkönnyek, Minden jó ha rosz a vége, Hol vagyunk erdőben, Új élet új gondokkal, A türelem birkát terem, Tessék engem békén hagyni!, Bajok a tele vízilóval, Az asszony ingatag, Nem minden szarka, Az ő ábrándos lelke

2. sorozat 1975 Szerelmes Ursula, Téli álom, Kakukk-tojás, Ürge-zűr, Kacsa-lap, Lajhár-kúra, Teve-nyavalya, Orrszarvú-ügy, Liba-hiba, Strucc-mánia, Jaguár-kár, Szamár-kór, Kenguru-bú

3. sorozat 1983 Kábítószer, Szesz-vész, Vetélkedő, Divathóbort, Játékszenvedély, Környezetszennyezés, Babonaság, Állati jogok, Turizmus, Válások, Korrupció, Krimi, Terrorizmus



2020. nov. 16. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Bubo
Ursula
Csőrmester
Küldönc
Más
Nincs
8 szavazat
 1/3 GyBlanka54 ***** válasza:
100%
Én csak néhány részt láttam belőle, nem nagyon emlékszem, de az biztos, hogy imádtam, a kedvencem Csőrmester volt. Volt egy rész amiben csontvázak voltak, meg az, amikor Csőrmester megtiltotta a kobrának, hogy szlalomozva menjen, az volt a bes, annyit röhögtem rajta. Anyám meg azt szűrte le, hogy Bubó egy sarlatán doki mert senkit se tudott meggyógyítani, és hogy így visszagondolok, igaza van.
2020. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Véleményezném:

A szavazáson mindenki kapott szavazatot, kivéve a Küldöncöt. Ezennel rá szavazom, így totál egyenlőség áll fenn. Ez meg is felel a valóságnak, a karakterek nagyon jól ki vannak találva!

2020. nov. 18. 06:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem a 'Lajháros' epizód tetszett a legjobban (Lajhár-kúra).

A legfrappánsabb záró mondat szintén abból való.

Kedvenc karakterem pedig a Csőrmester.

2020. nov. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!