Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha belekerülnél egy horror...

Ha belekerülnél egy horror filmbe melyik legyen az és mit tennél ott?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mesék a kriptából.

Én a kriptaőr lennék. :)

2020. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kicsit konkretizálnom kellett volna.


Nem egy szereplő helyét vennéd át hanem külön személy lennél. Ráadásul ha egy folytatásos filmbe lépnél be mindegyik részt át kell élned ami a film után jön.


És nem mondhatod meg ki a gyilkos például a Sikoly filmekben.

2020. nov. 19. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Odaát sorozat horrornak számít?


Ha igen, akkor egy vadász lennék és támogatnám Sam és Dean Winchester-t a munkájuk során.

2020. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Várj, mi értelme belekerülni úgy, hogy semmin sem változtathatok? Ami tulajdonképpen azt is magával vonzza, hogy velem sem történhet semmi, hiszen át kell élnem a folytatásokat is, szóval akár ledőlhetek aludni és az egészet átvészelem, amikor pedig vége a filmnek, akkor megyek haza.

Mert ha ismerem a filmet, ott vagyok, akkor első körben a rendőrséget próbálnám értesíteni a bekövetkező gyilkosságok helyszínéről vagy ahol nem természetfeletti gyilkos van, ott feljelenteni a gyilkost.

Ahm... pl. az egész Péntek 13 sorozatot rövidítetten megoldom azzal, hogy kihívom a rendőrséget Pamelára.

Mi akadályoz abban meg, hogy leleplezzem a gyilkost?

2020. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Nem mondtam hogy nem változtathatsz semmin csak a lényeges információkat nem mondhatsz el. De pl megmenthetsz embereket.

2. Meghalhatsz egy filmen belül. De a következőben ujra "életsz". A sebbekkel együtt amit korábban kaptál.

3. Ha megpróbálsz ilyen információkat közölni mint hogy ki a gyilkos mások nem halljál stb.


Meg egyébként ha bekerülsz egy filmbe akkor nem lenne kicsit király élmény átélnni egy ilyen filmet. Tudva hogy ugyan fájdalmat érezni fogsz de nem hallsz meg véglegesen.


A Szöktetés a pokolból film ihlete a kérdésem.

2020. nov. 19. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, hogy az a film ihlette. Szerintem a fájdalom rosszabb, mint a halál. Főleg, hogy a horrorfilmek többségében elég durva módokon halnak meg az emberek. Szóval annyira nem király (?). Biztos vagyok benne, hogy a te véleményed is megváltozna, amikor Jason a térdén töri el a gerinced. xD

A legtöbb esetben nem tudnék sokat hozzátenni az eseményekhez és elég hamar meghalnék. Mindenképp akkor valami egyszerűbbet választanék, amiben nem halnak meg sokan és nincs fájdalom. Pl. Más világ, abban tulajdonképpen senki nem halt meg már. :D

Viszont van pár dolog, amit élőben megnéznék, ilyen a graboid/drabál a Tremorsból és a dinoszauruszok a Jurassic parkból/worldből. Tudom nem klasszikus horrornak számítanak, de sokan ezeket is besorolják simán oda és a dead meat youtube csatorna is csinált róluk videókat, szóval az én értelmezésemben így hivatalosan is horrorok. :D

Adott esetben egy scifi horrort is bepróbálnék, mert az űrutazás olyan dolog, amit szintén kipróbálnék. Pl. Élet. Ott talán még meg lehet győzni a többieket arról, hogy ne etessék azt az izét.

Ahova semmiképpen sem kerülnék az egy zombis film, mert kiráz a hideg attól, hogy élve felfalnak. És már elegem van a járványokból is.

2020. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, mert nem szívesen lennék egy horrorban benne. De mondjuk a Predator 1-ben nyomulnék a kommandóval egyet :D
2020. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!