Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem szeretem a Mr.Bean...

Csak én nem szeretem a Mr.Bean animációs sorozat újabb epizódjait?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben imádtam a mr.beant az élőt is és az animációt is, de a legújabb epizódoktól egyszerűen frászt kapok. Egyrészt magyar szinkront kapott, ami nekem nagyon nem tűnik profinak, meg mi értelme volt mikor az előző részek simán mentek angolul. Mostani részekben Mr.Bean sokkkal többet beszél, folyton ugyanazokat mondja, mint "mi lenne ha"..Sokszor copyznak egy adott jelenetet, mikor Bean tervez az íróasztalán... Meg néhány epizód copizza az előzőeket. 3 epizódra emlékszem amiben Irma szülinapját ünnepelték, ennyire nincs ötlet, akkor miért fogtak bele, vagy irmának ilyen sokszor van bulija? nekem valahogy nagyon erőltetettnek tűnt ez az új évad. Főleg az animáció stílus nagyon nem tetszik, előzővel semmi bajom, de ez..Meg sokszor cringe pillanatok is vannak, főleg bean reakciói. Előzőekben legalább volt izgalom, mostaniakban minta slice of life téma lenne előnyben. Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül aki észrevette ezeket, mert neten sehol nem írnak az új évadról véleményt. Meg korábban Beannek nem voltak ennyire problémái a pénzzel, vannak olyan jelenetek mikor Bean képes volt sok pénzt adni gondolkodás nélkül pár prospektusért hogy magas legyen a széke, de sokszor sajnál kiadni még olcsóbbakra is, és a reakciók néha nekem undorítóak. Bocsánat Mr.bean fanok, de ki kellett engednem, mert szeretem a MrBean epizódokat, mindent kivéve ezt! Nekem ez a magyar szinkron nagyon zavar, főleg hogy semmi értelme nem volt, hangsúlyozással is baj van elég...Hát na többet vártam mint reméltem. Más aki nézi észrevette ezeket, vagy esetleg olyat amit én nem? Kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is. AMúgy azért nézem, mert kíváncsi voltam az újításokra, ha valaki kérdezné. :)



2020. nov. 19. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még szeretem őket, pedig közel vagyok a 30 hoz :)
2020. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is :D de az új részek nem adják az igazi Mrbean stílust legalábbis nekem :(
2020. nov. 20. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A magyar szinkron nekem is furcsa volt, eleve azt szoktam meg, hogy nem nagyon beszél, ha igen, akkor is csak motyog, legtöbbször nem is lehet érteni. :D
2020. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3.pont ez volt benne a legjobb. :D..néhány szót tudtál csak elkapni de értetted kb a lényegét, de most annyira erőltettt nekem, mindig magyarul ugyanazt mondja "mi lenne haaa, várjunk csak...és ilyen elnyújtott hangon amitől néha cringet kapok XD
2020. nov. 21. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!