Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mit gondol a Megan is...

Ki mit gondol a Megan is missing-ről?

Figyelt kérdés
Főleg tiktokon nagyon fel lett kapva, valaki azt mondja, hogy durva, ne nézze meg senki, és van aki azt, hogy pont meg kell nézni, mert ilyenek vannak, és tudni kell, hogy mikre képes egy elmebeteg ember. Én rengeteg horrort nézek, egytől sem féltem, nem rázott meg, ez szerintetek meg fog ilyeszteni? (plusz aki látta pls véleményt)
2020. nov. 22. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha horrort keresed benne semmi sincs kb, a hordós jelenet aztán annyi.
2020. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Pár jelenet van benne ami durva lehet, de az is személy függő.

Én ijesztőnek nem mondanám, inkább nagyon nyomasztónak.

Azt meg te tudod magadról hogy egy ilyen film mennyire viselne meg téged.

Nekem "tetszett" a film, sok mindenre felhívja a figyelmet, és az a tipikus nyomasztó érzés az elejétől a végéig megvolt.

2020. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megnéztem, és csak egyszer "riadtam" meg, amikor Amy-t a hordóba akarta tenni, és Megan holtteste benne volt. Nagyon jól megvolt csinálva a hulla! Összességében egy jó film az interneten anonim ismerkedés veszélyeiről!
2020. nov. 27. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Mások azt mondták traumát okozott nekik stb.. Úgyhogy rá vettem magam és meg néztem. Hát szerintem halál unalmas egy film. A Meghant nem is sajnáltam egy kicsit se ostoba liba.. Amyt sajnáltam mert ő viszont nem érdemelte meg ő normális lány volt 😏
2021. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Valahol fent van magyarul?
2022. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!